Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tenyleg az uzletben vasarolt...

Tenyleg az uzletben vasarolt markas termekeket a piacrol szerzik be?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni adidas predatort de apam azt mondja,hogy az csak a piacrol van es feldobtak az arat meg hogy nem is fog valami sokaig meglenni.Ez tenyleg igaz a markas uzletben vett termekekrol?
2012. febr. 22. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben igaz! Kivasalják,kicsit felturbózzák,ráteszik a márkanevet és veheted meg drágán.
2012. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy gondol ilyet bárki? Az üzletnek igazolni kell a származását az árunak.Hamisított árut nem éri meg árusítani borzasztóan meg tudják büntetni érte.A TV-ben állandóan lehet látni a vámosok lefoglalásait!
2012. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jobban megeri egy kinai cipo mint egy markas termek?
2012. febr. 22. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én fociztam 6 évig, és azt mondom, hogy azért van különbség a kínai és a márkás között.

Terembe a Jomát ajánlom legjobban, fűre/műfűre nekem az Adidas vált be. Kényelmesebb, úgy van kialakítva, hogy jobban lehessen lőni, könnyebben futni stb... viszont nem biztos, hogy tovább bírja!

Én azt mondom, ha van rá tízen X ezred, akkor vegyél márkásat.

2012. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Adidas predatort akarok venni gumitalpasat. [link] ilyent
2012. febr. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!