Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó a csőnaci és a converse...

Jó a csőnaci és a converse cipő együtt?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és ha olyan az idő csak azt hordok de még divatos? (olyan emberektől választ nem szeretnék akik azt mondják, hogy ne foglalkozzak a divattal mert én imádom és ami nem az azt fel se veszem akár mennyire ál jól)
2012. febr. 12. 19:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
02-12 22:30 válaszoló vagyok. Mi az a LOUSER? :OOO jót vagy rosszat jelent? és milyen nyelven van?
2012. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

29-30-as valaszolo! :D -.-"


Igen, azert irtam, h mar egy eve birja, mert egy irodaban ulok egesz nap... :D Gondolkodj mar :)


Es szerintem egy melos ciponek, ha egy ev utan meg semmi baja, az alap, de nehogy mar 10 evet kelljen birnia szerencsetlennek :D Azert vettem, h abban melozzak, az egy evvel tul is teljesitette magat. DE. Ha utcai ciponek veszem, akkor min 2 ev. (hisz nem hordom minden nap, vagyis nem egy par utcai cipom van, igy a kevesebb hasznalat miatt magasabb elettartamot varok el :) ) Remelem, ertheto voltam :D

2012. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!