Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15/f vagyok szerintetek a...

15/f vagyok szerintetek a csőgatyát kicsit lejjeb toljam hogy kicsit kilátszódjon a boxer vagy ne?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy b*zni vagy vagy lány, mert csőgatyát csak azok hordanak.

De ne told lejjebb, senkit nem érdekel a szupermenes fecskéd meg a popsid.

2012. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A bokádig toljad.
2012. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
OMG!!!
2012. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csőgatyát ne hordjál,de ha muszály akkor told lejjebb mert különben prosztata problémáid lesznek
2012. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

muszáJJJJJJJ

J-vel

2012. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csőgatya minusz,helyette egyenes szárú,deréknál megfog egy övvel,boxer a farmer alatt,kicsit sem kilátszódva ;) ez sokkal inkább bejön mind a korodbelieknek,mind a korombelieknek(20 év):)
2012. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne,nemjön be+csőgatyábólse jönbe pl pink:DD L/14
2012. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem toljad nyugodtan, sőt engem is tolhatnál :$


SP voltam, sziasztok

2012. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

elsőnél a .

dilis nyuszi, meg az összes SP... tanuljátok már meg a helyes formátumot...lemaradt a felkiáltójel b+...így tudjuk, h nem vagy SP

2012. febr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Sokan nem tudják, hogy honnan is indult ez a "divat", ezért hordják így a nadrágot. Én meg jókat szoktam a sok tudatlan gyökéren nevetni. Ez a szokás ugyanis egy amerikai börtönből, pontosabban egy bronxi kóterből indult. Azok a rabok hordták így a nadrágjukat, akik benne voltak abban, hogy análisan megpakolják őket. Gyakorlatilag ezzel jelezték, hogy szabad a pálya. Ezek után döntsd el, hogy akarod-e így hordani, vagy sem. Valamint nyugodtan megmondhatod a többi tudatlan férfiatlan divatmajomnak is, akik egyátalán elgondolkodnak ilyenen, hogy ne lepődjenek meg, ha valaki váratlanul karóba húzza őket!
2012. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!