Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkalmi ruhát tudnátok...

Milyen alkalmi ruhát tudnátok ajánlani számomra?

Figyelt kérdés
"Tömzsi", alacsony és nem karcsú lány vagyok. nincs nagy mellem, se fenekem.
2012. febr. 10. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen egy kis fekete ruhát! A fekete alapból karcsúsít, és ha a megfelelő fazont választod, előnyösen fog mutatni az alakod. :)


Itt egy kis segítség:


[link]

2012. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Először is, a fekete tényleg ápol és eltakar, de ez nem csak erre a színre jellemző. Nagyon sok színt kombinálhatsz, nem kell feketébe burkolóznod csak azért mert nem úgy nézel ki, mint egy szupermodell. Szóval vannak bizonyos minták, mintázatú anyagok amik szigorúan tilosak pl. vízszintes csíkos, nagy pöttyös, ha vastag a combod akkor egy térdig érő, ceruza végződésű ruha/szoknya kitűnő választás. Ha a vádlid is vastag, olyannyira hogy nem szeretnéd közszemlére tenni ajánlani tudom a hosszú ruhát, hosszú bevágással oldalt. Nagyon szexi, csak tudni kell viselni. Mindenképpen szerezz be egy alakformáló harisnyát ami a combodtól felér a melled aljáig. Térjünk át a felsőtestre; ha nem vagy megelégedve a karjaiddal válassz olyan darabot ami a váll és a felsőkar találkozásánál végződik illetve pánt nélküli ruha. Semmiképp se dugd be egy buggyos ujj alá, optikailag nagyítja. A mellekről csak annyit, hogy egy jól választott pus up melltartó még a legreménytelenebb helyeken is csodát tud tenni... A kis fekete koktélruhát meg hagyd, nem mindenkinek jó választás. Remélem tudtam segíteni!
2012. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. én egy ujjatlan, derékig feszes, deréktól lokknis térdig érő ruhára gondoltam, derekán szalaggal átkötve. A színt még nem tudom, de nem szeretnék feketét, inkább olíva zöld, sötét kék, bordó, vagy cékla szín. erről mit gondoltok? hajam világos barna, szemem barna és világos a bőröm.
2012. febr. 11. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] ez sötét színben: forum.sanomabp.hu/forumkep/25/244673/427/12800576/2.jpg&w=600&h=920&ei=gnI2T8XxEquN4gSy0uGaDA&zoom=1&iact=hc&vpx=1104&vpy=395&dur=2594&hovh=278&hovw=181&tx=91&ty=238&sig=114046713640348149453&page=2&tbnh=151&tbnw=98&start=39&ndsp=47&ved=1t:429,r:45,s:39
2012. febr. 11. 15:18
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] vagy ez, szintén sötét színű lenne
2012. febr. 11. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!