Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kik pontosan a PÁWÁk?

Kik pontosan a PÁWÁk?

Figyelt kérdés
Csak azok a PÁWÁk akik a Pólus, Árkád, Westend, és Arénába vásárolnak?
2012. febr. 7. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oldalt felnyírt haj, rózsafüzér, letolt "bes*arós" gatya, supra, nagy v kivágású felsők. Ha így néz ki, páwa, és valószínűleg igen, vásárláshoz van a legtöbb esze
2012. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Divat majom fiúk.

Pólus Árkád Westend meg vmi Á betűs bolt rövidítése.. :D

2012. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó: Pólus, Árkád, Westend, Aréna

Amúgy nem, nem ők. Ott is lehet normális cuccokat összeszedni, én is itt szoktam vásárolni, mivel más nagyon nincs is, csak az aluljáró, kínai :D Tényleg tipikusan a csőgatyás, gumiórás, rózsaszín pólós, szolis, fülbevalós, supra vagy tornacipős, felnyírt hajú srácok, akik olvasót hordanak a nyakukban. Lányoknál meg ülepes nadrág, tornacipő, kukás sapka, nejlonzsák kabát vagy bőrdzseki, kockás ing, szoli... De nem csak ilyeneket lehet ám ott kapni, a másik oldalt meg ugyanúgy ezeket is meg lehet kapni pl. az aluljáróban/kínaiban. Szerintem ez csak egy jelképes megnevezés, legalábbis én így használom, mellette pedig ugyanúgy járok a Westendbe és az Árkádba, a másik kettőbe kevésbé, mert messzebb van.

19L

2012. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányoknál kockás ing + bőrdzseki az miért lenne az ? Az inkább punk-rock-country :)
2012. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimásoltam szlengszótárból, egészen pontosan ezt jelenti:

Plázacicák, plázabiccsek szokták így nevezni magukat, két okból:

- Nagyon adnak a külsejükre > lásd: páváskodás. Büszkék, flegmák, lenéznek mindenkit aki nem páwa, pl. kisebb ruhatárral rendelkezik mint ők, stb.

- Mozaikszó is: a négy legnépszerűbb budapesti pláza nevéből. Úgymint Pólus, Árkád, Westend, Aréna. A páwák négy kedvenc találkozó- és vásárolgató helye; szabadidejük nagy részét ezeken a helyeken töltik.

Kizárólag márkás, méregdrága ruhákban feszítenek, és nagyon menőnek érzik magukat. Saját magukra alkalmazott további kifejezéseik: fullos, flegma, elit (ez a legfontosabb), tökéletes, MERT MEGTEHETEM.


Részlet egy PÁWA myvipes adatlapjáról:

"Utálom a féltékeny kisribancokat akik bizonyitani akarnak hogy ők sokkal jobbak mint én... pff... nemtudom mit képzel az ilyen de az álomvilágban él csak hogy tudd nem vagyok egoista csak szép!! Mert van mire miért? Mert megtehtem;) Ennyi (H)"

2012. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!