Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miből és hogyan tudok a...

Miből és hogyan tudok a melltartómba itthon valamilyen push-up-ot készíteni, ami megemeli a melleim?

Figyelt kérdés

Találtam a neten nagyon jó szilikonos melltartóbetétet,de nem tudom megrendelni,mivel anyum nevére jöhetne csak,és nem hinném,hogy megengedné.Ezért más nem maradt,minthogy nekem kell valamit kitalálnom,de semmi normális nem jut eszembe.Semmi szilikon nincsen itthon,tehát ez sem jó.:(


Ötleteket légyszi!Kíméljenek azok,akik a zoknit ajánlanák,és egyéb!


köszi előre is!:) 16/L



2012. febr. 5. 16:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nemjött be a megoldásom.xd egyéb válaSZ?
2012. márc. 4. 15:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod megrendelni azt amit kinéztél a neten? Mondd meg anyudnak, hogy te kifizeted, csak az ő nevét kell megadni. Ezen kiakadna?? Nem vagy kislány, igazán megérthetné.

Am. bocs, h. nem a kérdésre válaszolok. Vegyél alapból push-up-os melltartót, én is csak olyat vásárolok.

2012. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha van otthon melltartóból kivehető push-up-od és illik is a többibe méretre, akkor annak a mintájára készíts a többibe is. Olyan színű anyagból, mint a melltartó, közé pedig szivacsot teszel. Mindet formára vágod a minta alapján, a szivacsot hozzávarrod az egyik kivágott anyag belsejéhez és így varrod össze a 2 oldalt. Utána belevarrod a melltartó belsejébe is.

Ha nincs varrógépetek, akkor kicsit időigényes lesz, ha van, akkor hamar végzel.:)

2012. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm,mostmár biztosan meglesz..hát nem rendelem meg inkább,mert akkor kérdezősködne stb..:)

köszi a válaszokat!:))

2012. márc. 16. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!