Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb a fecske vagy a...

Melyik a jobb a fecske vagy a gatya?

Figyelt kérdés
mind a kettőt szeretem de melyiket válasszam ?
2012. jan. 26. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17:35: Egy boxerral?! Neviccelj... Csak a női bugyikra bukok... De ha a tulajod nőnemű, talán megbeszélhetjük. ;)
2012. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :((
2012. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A "fecske" valaha baoldalt megköthető, középütt egy vastag csíkkal ellátott fürdőnadrág volt, NEM hagyományos alsónadrág.


Mit értesz az alatt, hogy "gatya"? Nadrágot, vagy alsónadrágot? Mert alsónadrágból is van többféle fazon.

2012. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fecske!!! Egyértelmű! Nagyobbnak tűnik benne a farkam és jó érzés, hogy támasztja!
2013. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Állandóan visszatérő (ezerszer) kérdés, úton-útfélen, mindenféle fórumon, és mindig azt vettem észre, hogy a boxert kedvelők teszik fel.


De minek kérdezni, amikor minden férfi olyan fazont hord, ami NEKI kellemes viselet - mivel nem vagyunk egyformák, kinek ez a kényelmes, kinek az.


A "fecske" tényleg nem alsónadrág VOLT, hanem az 50-es, 60-as évek férfi fürdőnadrágja volt.

2013. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ZsocaLatex&PVC ***** válasza:
Ma már nagyon jó formás szerintem uniszexnek tűnő és anyagàban is fínom férfi BIKINIT lehet vásárolni a neten,nekem is van jó pár!Keress rá a neten hogy (men underwear type) és meg látod!
febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!