Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turikba találhatok ilyesmit?

A turikba találhatok ilyesmit?

Figyelt kérdés

egy blézert szeretnék,amit hordhatok farmerrel a hétköznapokban,de ez a boltokban olyan 8-9ezernél kezdődnek...így jött az ötlet...turi szerintetek találok valahol?(és ha igen akkor milyen típusú turiba?)

néhány link:

[link]


[link]


2012. jan. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a turik nem túl kiszámíthatók. Szóval lehet, h van, lehet, h éppen, amikor mész, nem lesz. Az egyes boltok kínálata között is van eltérés.

Erre csak az a megoldás, hogy elmész, megnézed.

2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély. Én egy fekete Benetton blézert turkáltam magamnak 900 Ft-ért, ami annyira új volt, hogy még be volt varrva a zsebe. Több helyen is nézd meg, vagy menj vissza többször, ha elsőre nem találsz.
2012. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes, de ahhoz sokszor kell turiba járni és elég fárasztó. Emellett nézegess körbe különböző ruhaboltokban is. Én pl kardigánokat turkáltam egy párat..lilát, kéket, zöldet...elég csinik.
2012. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már vagy 4-5 turis blézerem van. Nem tudom, merre laksz, de Kalocsán szinte mindig látok jó minőségű darabokat.
2012. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

édesanyám pont ma túrt nekem egy marks&spencer blézert 800 ft-ért!

én is azt néztem h 10ezertől kezdődnek a boltokban :D

2012. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó!meg tudod nekem légyszi nmondani hogy melyik turiban találta anyukád?:D
2012. jan. 22. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
egy hajdú bihar megyei kisvárosban, sztem ezzel nem tudtam segíteni :(
2012. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!