Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltöztetek ma suliba...

Hogy öltöztetek ma suliba vagy munkahelyre stb?

Figyelt kérdés
én suliba így öltöztem: egy fekete farmer nadrág kockás hózentrógerrel, egy lila csíkos felsővel és egy lila pulcsival. azon kivűl volt rajtam nyaklánc,karkötő,gyürű,van műkörmöm, ki volt húzva a szemem és szempilla spirált használtam és parfümöt. durván ennyi :)
2012. jan. 16. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem mentem ma sehova szóval egy Hardcore 4ever pólóban és szürke melegítőalsóban aludtam tizenegyig. A hajam kontyba fogva, semmi smink. Hát. Nekem ennyi.
2012. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ma nem kedvem kiöltözni, úgyhogy emellett döntöttem: fűzős, fekete magassarkú, hozzá szürke csőnadrág. Felülre egy fekete, elöl-hátul mintás (egy nagy ábra van rajta), bebújós kapucnis pulcsit vettem (ami nem a legcsinosabb darab, viszont nagyon kényelmes, és szerencsére nekem nem kell kiöltöznöm a munkahelyemre :D). A pulcsi alatt van egy ujjatlan fekete, tapi trikó, hogy ne fázzon a derekam. A hajamat kibontva hagytam, szokásos ékszert és sminket tettem fel. :) (Ami nekem alapozó, kőpúder, halványbarna szemhéj-púder, fekete szemceruza és spirál, és halványbarna, csokis szőlőzsír.) Na meg persze a kedvenc parfümöm, bár az nem ruha. :D
2012. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 candykiller ***** válasza:
utolsó,honnan szerzel halványbarna csokis szőlőzsírt? *-*
2012. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Avonból rendeltem, Chocolate Brownie a neve. Maga a rúzs egyébként elég sötétbarna, de amikor felteszed, akkor csak halvány. :) Pont olyan jó színe van, nem feltűnő hogy rajtad van, mégis feldobja az arcod. :) Ja, és ráadásul nem is drága. :)
2012. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ma nem volt nagy programom, csak postára és az újságoshoz szaladtam el, így nem vittem túlzásba :) Fekete csőnaci, bézs denevérujjú, fekete, pink mintás felső, ehhez egy bézs telitalpú, fűzős csizmát viseltem. Persze kabát is volt rajtam, ami egy fekete szövet kabát, bézs kiegészítőkkel. Fülbevaló: tört fehér rózsa. Használtam alapozót, púdert, halvány rózsaszín pirosítót, barna szemceruzát, szempillaspirált, a számra cseresznyés Carmexet kentem :) A hajamat elöl befontam, mint Lauren Conrad :)

És azt hiszem ennyi is volt ma :D


19/L

2012. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fekete garbó, farmer, sötétbanra csizma.

Volt rajtam fém karóra, ezüst gyűrű, ezüst nyaklánc. A sminket nem vittem túlzsába, korrektor, púder, spirál+parfüm.

2012. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sötétkék farmer, fekete térdig érő, végig fűzős magassarkú csizma, fehér buggyos rövid ujjú, amin sűrű sötétkék, zöld és fekete minták vannak, mell alatt bővül, mellnél sötétkék vastag csík, ami hátul megkötős. Erre bézs kardigán, fekete szövetkabát, fekete műbőr kesztyű és egy sötétbarnás sál. Sminkem: korrektor, alapozó, spirál, pirosító, tus. Hajam derékig érő, csoki barna, kiengedve volt középválasztékkal. Kiegészítőnek 5 fülbevaló, ebből az első mindkét oldalt nagyobb, köves volt. Parfümnek Bruno Banani - Made for women

19L

2012. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szakadt, fekete 'cipőkanalas' farmer, szürke Batman logó póló sárga derékmelegítővel, rá egy vastagabb farmering pulcsi gyanánt, sötétkék bakancs piros fűzővel. Kabátilag meg piros szövetkabát, kék sál, szőrös ushanka és pandás kesztyű:)

14L

2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

krémszínű nadrág,barna magassarkú csizma,fehér felső,barna öv,nyaklánc,fülbevaló,gyűrű.

Műköröm,fekete tus,szempillaspirál,szájfény,alapozó.

2012. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy lenge, virágmintás blúz volt rajtam (alá tapadós trikót vettem, nem látszott át), rá pedig egy kötött, szürke kardigánt húztam - a leírás nem adja vissza, de ez az összeállítás szerintem annyira jó, olyan bohém mégis nőies:) Hozzá sötétkék farmernadrágot vettem, aminek enyhén bővül a szára (a csőnacit nem nekem találták ki - nem is bánom), és egy fekete magassarkú bokacipőt.

A hajamat magasra kontyoltam, és mivel így eléggé előtérbe kerül az arc, így hangsúlyosabbá tettem a szememet egy cicás tussal, és világosbarna szemhéjpúderrel. Antik hatású, lógós fülbevalót választottam hozzá, valamint a 2 kedvenc gyűrűmet. És az akciósan vett új, fekete táskámat:)

2012. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!