Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem néznék ki hülyén öltönyben...

Nem néznék ki hülyén öltönyben, ha van egy kis súlyfölöslegem?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


191 centi magas és 94 kiló vagyok, pár kiló súlyfelesleggel.

Szeretnél később egy öltönyt venni, csak attól félek, hogy Rosszul néznék ki benne :/ (nem vagyok jártas öltöny témában) Főleg a fenekem zavar :S Most elkezdtem szálkásítani, hogy lefogyjak, de azért gondoltam megkérdezem.

Itt egy kép pl.:

[link]



2012. jan. 14. 17:07
 1/10 A kérdező kommentje:
18/F
2012. jan. 14. 17:11
 2/10 anonim ***** válasza:

neked olyan öltöny kell, ami nem karcsúsított fazoni (képen) és sötét színű legyen, mert a világos erősít :/


Szóval ennek az ellentéte

2012. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 14. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha később akarsz venni, akkor addig úgyis lefogysz.
2012. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nemlehet olyan sok sulyfelesleged ha 191 cm vagy:) Feketét ajánlanék énis,s ehhez pl akkor szürkés ing,sok sikert majd a választásban:) 14/L
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te nagyon el lehetsz tájolva, mert 1 deka felesleged sincs, az biztos! Hány kiló is szeretnél lenni? 80? Teljesen bolond vagy, ha 1 fél kilót is fogy, ez így nagyon jó. Egyik ismerősöm 186 és 96-98 kg, na rajta szuperül áll az öltöny, pedig ne a te "súlycsoportod", amúgy tényleg fekete :)
2012. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen tökéletes ez a súly. Az egyik barátom csak 180cm és kb 85kg és teljesen jól néz ki. Szerintem tökéletes a súlyod, eszedbe ne jusson fogyni. És az öltöny minden pasasnak jól áll ;)
2012. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik barátom olyan adatokkal rendelkezik mint Te, lehet 1-2cm vagy kg az eltérés de az nem számít semmit. Szerintem se akarj fogyni mert a magasságodhoz pont annyi kg vagy mint amennyinek lennie kell. És biztos vagyok benne hogy jól fog állni az öltöny. de lehetőleg sötétet válassz.
2012. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. :)


Már alig várom, hogy legyen egy öltönyöm. :)


Ment a zöld kéz. ;)

2012. jan. 15. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont hogy öltöny az a szemét öltözet, amiben mindneki kb egyforma, én pont azért útálom, mert ahelyett hogy kihangsúlyozná az alakomat, inkább takar mint állat, unalmas, átlagos valami. Főleg pont a súlyfölösleggel küszködőknek van benne előnye, mert a nők alapból kedvelik az öltönymaneket, és nem azt nézik ami alatta van.
2012. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!