Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a lényegesebb fiúk a...

Melyik a lényegesebb fiúk a jó popsi vagy a nagy mell?

Figyelt kérdés
Nekem mindeki azt mongya h nagyon formás és jó popsim van de viszont a mellem átlagos 75A-s..és úgy érzem hogyha hátulról látnak nagyon jó vélemük van másoknak de viszont ha elről akkor meg megváltozik a véleményük..szal lécci válaszoljatok:)köszi
2009. máj. 25. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem fontosabb a jó popsi,és nem igazán kedvelem a nagy mellet.Ha átlagos a melled és jó a popsid,nekem biztosan bejönnél!
2009. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. máj. 25. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom.

A nagy mell engem taszít. A popsit meg nem is nézem :D de ha mégis akkor inkább azt, mint a lányok mellét.

Nekem is pont bejönnél (ezek alapján).

Csak azt nem értem miért aggódsz ezen?!

2009. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
91%
popó ;D
2009. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Lány vagyok, szerintem a popsit nézik többen. A legjobb barátom is mindig a lányok hátsófelét bámulja, és megjegyzéseket tesz rájuk. Melleket nem nézi, legalább is sosem hallottam még hogy "húdejó melle van annak a csajnak". :)
2009. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
93%
Én is lány vagyok és én is úgy gondolom h a fiúk inkább a popsit tartják fontosabbnak mint a mellet :) ez biztató mert ezt lehet edzeni és formában tartani nem úgy mint a ciciket:)
2009. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

csatlakozom az előttem szóló popsikhoz :))


de most komolyan a popó a nyerő :D

2009. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!