Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorker mennyire minőségi?

New Yorker mennyire minőségi?

Figyelt kérdés
Mennyit szoktatok a kasszánál hagyni?
2012. jan. 9. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én csak egyszerű cuccokat veszek ott,és csak akkor, ha leárazás van. egyébként meg nem szeretem, mert tömegcuccok vannak ott, a legtöbb túl gyerekes, vagy egy jó pólót elcsesznek egy idióta mintával/nyomással...
2012. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Sokan mondják, hogy gyerekes, de szerintem ez nem igaz... persze, vannak olyan cuccok, amelyek tipikusan a 14-16 éves korosztálynak lettek kitalálva, de ezen kívül vannak komolyabb darabok is. Én 22 vagyok és mindig ott vásárolok, bár általában az akciókat szeretem amikor pl 290-ért lehet kapni 2 db alsónadrágot, vagy 290-ért szoktak papucsok, sálak lenni. De volt már olyan, hogy 3000-ért vettem ott egy télidzsekit leárazva (22.990-ről). Bár ez tavasszal volt és elég kivételes eset volt, de azóta is azt hordom és semmi baja, sem az alsónadrágoknak, strapabírók. Bátyám 31 éves, de neki is ott vásárolok és mindig mondja, hogy tök tartós, meg hogy szereti, mert nem megy tönkre, szóval szerintem jó az ár-érték arány :) középkategóriás árnak mondanám, amely a fiatalabb korosztály számára is megfizethető. Csak ne vásárolj ott, amikor jönnek az új cuccok, mert akkor tényleg nagyon drága, de idővel leértékelik és akkor kapkodják őket :)
2012. dec. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Most néztem be ide először, felüdülés volt, árban és választékban is, 1790-ért vettem olyan kapucnis felsőt ami egy H@M vagy C@A-ban 7-9000 Ft. Ing póló is ennyiért, persze ezek már kétszeresen leakciózott árak. Nemsokára benézek még ide mert egyelőre nincs jobb, bangladesben csinálják ezeket, ránézésre és tapintásra is jobb mint valaki gagyi kínai.
2019. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!