Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell megmérnem, hogy...

Hogy kell megmérnem, hogy mekkora kosarú melltartóra van szükségem?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy a mell alatt mért értéket 0 vagy 5-re kell kerekíteni.De nem tudom,hogy a kosár méretét hogy kell kiszámolni,mármint olvastam,hogy a mell körfogata az.És ha a kettőt kivonjuk egymásból megkapjuk a kosárméretet.De hogy mérjem meg a körfogatot??
2009. máj. 24. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

nem egyszerűbb elmenni, és felpróbálni néhány melltartót? egyből meglenne hogy mekkora

amúgy szerintem a kosár méretet fazonja válogatja.. nekem is van olyan amiből B kell, van amiből C..

2009. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] Kiszámolni nem tudom hogy kell, de itt kiszámolja neked:D
2009. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

hát ezt isten bizony nem értem.van egy 70/B-s melltartó ami kicsi,nem csak mell alatt hanem a kosara is.Van egy 75/B-s az pont jó,és van egy 80/C-s is az is nagyon kényelmes.Itt viszont,amit a kedves Válaszoló linkelt 75/A jött ki.Pedig egy melltartóm nem volt ami 75/A-s volt,de el nem számoltam.:$

na mindegy,köszönöm Nektek!

2009. máj. 24. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. mint már írtam nagyban függ a fazontól, sőt még a gyártótól is.. nem ritka hogy elszámozzáka legbiztosabb ha melltartót veszel, hogy mindig fel kell próbálni mielőtt kifeizetnéd, hogy kényelmes-e hajlongészni benne, karodat felemelni... ne otthon derüljön ki hogynem kényelmes, mikor már levágtad róla a címkét, meg kidobtad a blokkot

ha felpróbálod biztos olyat veszel meg, ami méretileg is passzol, kényelmes is és jól is áll

2009. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez érdekes, a kerületet tényleg kerekíti, de ha a mell kerületet egy centivel feljebb viszem, azaz csak eggyel nagyobb a különbség, akkor már A s melltartóról C sre írja át, B set még nem írt :)

fura

pedig nekem C s tuti nem kell

fura dolog, mert a lidle ben voltak olyan push up melltartók, ami A s nak volt írva, és mégis olyan B meg C s méretü volt kb, hiaba ovlt benne szivacs


gyártótól is függ tényleg, a kínaiaknál pl a nagy számozás sem olyan nagy méretet takar, az Usa ban viszont az xx l sem olyan óriási mnit nálunk, mert ott nagy méretek vannak :)


valamelyik cipőmre 40 es van írva, van ami 41 es, de van 39 is, mondjuk szandálból és papucasból amugyis jobb a kcisivel rövidebb, mnit zárt cipőnél, mert ott már nincs szabadon az ujjam, és vastagabbak is a téli cipők, de maugy a számozásra amúgy sem lehet adni. Meg nem csak mérettől függ mi a jó, vagy mennyire tölti ki a cicid a melltartót, hanem h a kosarak milyen távol vannak egymástól, és hogy milyen a formájuk, tartásuk ak osaralnak illetve a melleidnek.

2009. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!