Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabokból, kiegész...

Milyen ruhadarabokból, kiegészítőkből látszik, hogy valakinek van pénze?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 10:02
 1/9 A kérdező kommentje:
17 - 20 közötti korosztályra gondolok, és lányokra
2011. dec. 23. 10:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem állapítható meg. Lehet, hogy minden pénzt félretesz, hogy drága ruhákat vehessen belőle, de ettől még nem pénzes. Mellesleg ott van az a sok hamis ruha, amiről te azt hiszed, hogy eredeti... közben meg a józsefvárosiról van.
2011. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de én most csak az öltözködésre voltam kíváncsi, attól, hogy valakinek esetleg nincs annyi pénze még nézhet ki úgy
2011. dec. 23. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
a bőrruhák, pl. nadrág nem olcsók, a többiről nem lehet megmondani.
2011. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogyasztói társadalom van..globalizáció..Már mindenféle márkát megkapsz olcsón,főleg a sok kiárusítás és akció és egyéb kedvezmények miatt.Sokan külföldre járnak ki bevásárolni márkás cuccokból,ahol minimum fele annyiba kerül mint itt.Szóval tényleg nem lehet megmondani.

Van ismerősöm,akinek minden cucca tiszta szakadtnak néz ki,közbe csak gas márkát hord...


A lényeg,hogy jól párosítsd a színeket és az anyagokat,ne legyél feltűnősködő és akkor sokkal egyedibb leszel,mint a mai trendi csajok,pasik.

2011. dec. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

talán akinek van pénze, annak több a ruhája, változatosabban öltözködik, pl. több télikabát, sokféle cipő.

a 17-20 éves korosztályból aki el van eresztve, az költ arra, ami megtetszik, aki meg nincs, az talán majd minden pénzét ruhára költi.

2011. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl. 100 ezer forintos ruhák és cipőkről, de ezek is azoknak mondanak valami, akik olyan körökben mozognak. Ez Magyarországon nem jellemző, ha pedig itt kérdezgetsz ilyeneket, valószínű, hogy neked se lesz közöd az ilyen emberekhez.
2011. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a minőségen látszik. Nem mindegy, hogy a csizmád két héttel a vásárlás után tönkremegy, vagy két évig is hordhatod, mert jól bírja a minősége miatt.
2011. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem nem az a lényeg h valakinek minden ruhája Gucci..jó nekem is van jópár márkás ruhám..de ettől nem érzem magam felsőbb rendűnek meg ilyesmi..az a lényeg h ízlésesen öltözködj és adj magadra
2012. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!