Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet elérhető áron jó...

Hol lehet elérhető áron jó ruhákat kapni? (Pl. Ahol egy póló 2-4000 forint körüli és azért jól is néz ki. )

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 20:26
 1/4 anonim válasza:
Szombathelyen Decathlon Kavalkád...
2011. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akárhol :D (Sőt, szerintem 4000 forint már igencsak sok egy pólóért.) Stílusodtól függ... én spec. turkálóban szeretek vásárolni, nem azért mert csóri vagyok, de nagyon jó márkás cuccokat lehet találni, vannak külön márkás turkálók, itt maximum pár ezerért lehet elcsípni jó ruhákat.
2011. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Én is soknak gondolom, viszont ahogy elnézem, már mindennek úgy felnyomják az árát, hogy elmegy a kedvem az egésztől. :D

A stílusomat annyira nem nevezném nőiesnek, de kimondottan fiúsnak sem. Valahol a kettő között. Szeretem az egyszerűbb darabokat is, de az egyedieket is.

2011. dec. 22. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Kínaiban kapsz ezerért is jó pólókat
2011. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!