Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti megvennétek ezt a napszemüv...

Ti megvennétek ezt a napszemüveget ennyi pénzért? (csak kíváncsiságból RB3025) Ha igen akkor miért? Ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés

A hirdetés szövege szerint:


Ray-Ban Aviator RB3025 Polar napszemüveg:

-100% eredeti!

-Polár szűrős, arany/titán színű keret,

-Vadonat új (fóliás)

-tok

-törlőkendő

-használati utasítás (magyarul is)

-doboz

Ár.-14700Ft


2011. dec. 22. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Nagyon jól keresek, az ára nem riasztana el, de csakis akkor veszek ilyen drága holmit, ha az márkaboltból van, mert sem lopott, sem hamisított termékért nem fogok fizetni.
2011. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
arany/titán színű keret <- műanyagból?
2011. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Melyik retkes proli szerint nem hasznos az első válaszom? Csóró kis korcsok, ennél nagyobb örömötök a büdös életben nem lesz, minthogy rápusztultok a piros gombra, közben avas lóbelet zabáltok még karácsonykor is, mert hülyék vagytok egy jól fizető munkához...
2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
LÓL XD
2011. dec. 22. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nagyon gyanús ennyiért egy ray ban aviator.
2011. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól függ, hogy honnan szeretnéd megvenni. Ha boltban van leárazás, akkor okés, ha viszont pl vaterán látsz ilyen akciót, akkor vigyázz vele.

Én nyáron rendeltem vaterán egy Ray-Ban Clubmaster típusú szemüveget, az eladótól többször is megkérdeztem, hogy biztosan eredeti-e, azt mondta, hogy igen, és azért olyan olcsó (10ezer), mert külföldről szerzi.

Természetesen ráb.sztam, a szemüveg hamisítvány volt. Direkt a nagyobb méretet kértem, de még ez is kicsi volt rám, a lencsén lévő ray-ban felirat el volt mosódva, egész egyszerűen üvöltött róla, hogy kamu.


Amikor vaterán értékeltem az adásvételt, és leírtam a panaszom, még a csávó volt felháborodva, hogy ő bizony sosem árul lopott, vagy kamuterméket, nem volt hajlandó visszafizetni az árát.

Hülye voltam, de már mindegy, legalább (a saját káromon) megtanultam, hogy vateráról (egyéb hasonló helyekről) soha többé nem fogok szemüveget venni, inkább kiperkálom érte ofotértben azt a 30ezer forintot, de legalább garantált minőséget napok, és nem egy s.ggfej kapja meg a pénzemet.

2012. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!