Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Tommy...

Mi a véleményed a Tommy Hilfiger márkáról?

Figyelt kérdés

Jó minőségűek ezek a ruhák? főleg a női érdekel

pl. ez:

[link]


2011. dec. 20. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

az a véleményem, hogy a vaterán akarja mindenki eladni a régi 10-15 éves nyugaton már a kutyának nem kell, de a balkáni magyarországra még jó cuccait...

maga a márka jó, bár nem az az árkategória amit a felső 10 000-en kívül egy átlag ember megengedhetne magának.

2011. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvenc farmer márkám. Már lassan csak ezt hordom és imádom. Tartósak csinosak nem giccsesek. Viszont ez a felsőről messziről virít, hogy hamisítvány és nagyon gagyi is!
2011. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen, nagyon jó minőségűek, de nem olcsók. A képen látható póló viszont nem eredeti.
2011. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hűűű, nekem nagyon bejön(ne, ha nem lenne ilyen drága vagy én lennék gazdagabb) :)))

De ez a felső tényleg nem eredeti, szerintem sem, pedig nem vagyok szakértő!

Az eredetiek minőségre összetéveszthetetlenek.

Nekem eddig sajnos csak egy táskára tellett, de azt imádom! :)

Amúgy tudom ajánlani a biatorbágyi Premier Outletet. Van a Roland Divatháznak is üzlete, ahol árulnak női Hilfiger cuccokat is.

És van egy cipőbolt is (talán a George's), ahol vannak TH cipők és csizmák. Barátnőm ott vett magának egy 50e Ft-is csizmát 22-ért.

Persze a Vaterán is ki lehet fogni, de nagyon meg kell nézni...

2011. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22-ért csizmát ami eredeti? a premier outletben, akciósan 40 000 körül vannak a férfi vékony pulóverek!
2011. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, biztosan az.

Nem hinném, hogy egy cipőüzlet lánc megengedné magának, hogy hamisítványt áruljon...

Amúgy meg elég sok cipőboltban árulnak Hilfiger csizmákat, amik 40-50 körül vannak. Így nem tűnik olyan irreálisnak az a 22 egy outletben.

A vékony pulcsiért elkért 40 annál inkább, még teljes áron is... :)

2011. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Először erre reagálok: 22-ért csizmát ami eredeti? a premier outletben, akciósan 40 000 körül vannak a férfi vékony pulóverek!

Ez marhaság a vékony pulóverek minden boltban(Van Graff,Peek&Cloppenburg,Roland üzeletek)27-31 körül mozognak, nekem akcióba 14ért sikerült elcsípnem egyet...


Nekem a kedvenc márkám de a termékei között vannak különbségek pl: vettem 2 Hilfiger Denim polót az 1ik még most 2,5 után is tarta magát semmi baja (najó a tapintásán kicsit talán már érződik a kora)

Egy másik pedig olyan mint egy rongydarab már... ugyanennyi idő után (de ezt már nem is annyira hordom mert ezen a minta olyan ,hogy sok hamisítványon van hasonló).Mind a kettőt a Fashion streeti boltban vettem elsőt 11ért a másikat pedig 9ért.

Van ingem is tőlük az elég jó minőségű.Galléros póló szintén.

A cipői viszont szerintem szart sem érnek.Tavaly vettem egy cipőt (fekete bőr tornacipő) 3 hónappal később már jött szét...

Most vett haverom egy téli bélelt tornacipőt,az is jön szét...

De amúgy jó brand itthon szerintem eléggé elterjedt és híres és van valami preztizse...(külföldön meg olyan átlagos mint itt a zara...)

2012. jan. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és ez az elterjedtség dolog inkább felnőttekre inkább jellemző ,pl: én 18 szeretem ezeket de a korombeli lányok nagy része azt se tudja mi az egy bershka vagy Zara márka név jobban csillog a fülükbe,pedig a TH 2x annyiba kerül...

De én nem is azért hordom hanem mert tetszik és jól érzem magam benne.:)

A képeden szereplő poló az biztos ,hogy nem eredeti :(

18F

2012. jan. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Nagyon szar drága és szar minőség nagyon szar meg ne vegye senki
2017. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
69%
#9 esetleg még egyszer bele tudod szőni valahová a szar szót, csak hogy még jobban nyomatékosítsd?
2020. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!