Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ahh Bra melltartója van...

Ahh Bra melltartója van valakinek? Milyen? Hogy kell lemérni hogy nekem milyen kell?

Figyelt kérdés
ha mondjuk mell alatt 67cm, mell 90cm akkor milyen méret kell? Rendesen tart? Érdemes venni?
2011. dec. 20. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de nem is tervezem, szerintem egy újabb jó drága semmire se jó tv-shopos átverés. És még a legtöbb ruhához hordhatatlan is, hogy néz már ki, maikor kilóg az alkalmi ruha alól??? :D Annyit az 500 forintos kínais meg piacos topok is tartanak sztem.

Méretet a reklám szerint a ruhamérethez kell választani, tehát megnézed, hogy S vagy M vagy milyen ruhákat hordasz.

2011. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, a környéken egyáltalán nem lehet kapni olyan melltartót ami rám jo és megfizethető is, ezért gondoltam erre
2011. dec. 20. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nővérem mesélte, hogy vett. Aztán vissza is küldte mert gagyi volt. Nincs benne semmi különleges, mármint tartást illetően.

Nyilván kényelmes, mert se szivacs, se drót, viszont sehogy nem áll.

2012. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!