Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér nadrághoz illik-e...

Fehér nadrághoz illik-e fekete cipőt felvenni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
naná h.illik-fekete-fehér örök klasszikus-mindig bevethető!:-)
2008. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szűkszárú fehér nadrág jól mutathat fekete (nőies!) cipővel, ha van rajtad valami fekete kiegészítő- mondjuk egy táska és egy karkötő.
2008. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A cipőnek a táskáddal kell passzolnia! Tehát ha fekete táskád van, vehetsz fel hozzá fekete cipőt. De ha minden fehér rajtad( a táska is), akkor inkább hanyagold a fekete cipőt, válassz világosabbat!
2008. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nadrág, és hogy milyen cipő!
2008. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem is illik :):)
2008. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
F.25 ös vagyok. Szeretem a feketét főleg,de a fehéret is nagyon. Szóval eddzőruhában amikor fehér melegítő alsót vettem fel,fehér felsővel és fekete cipővel, pont úgy éreztem magam mint valami hentes! Kicsit gáz. De fekete felső,fehér nadrág fekete csuka az már nyerő! Amugy ezek a szinek mennek egymással nagyon. A legtökéletesebb színpár.
2010. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!