Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen sapkát hordtok?...

Ti milyen sapkát hordtok? Linkelnétek?

Figyelt kérdés

[link] én valmi ilyensmit szeretnék, ami hátul lógós, csak nem találok sehol, csak olyat ami nagyon hosszú és óriási bojt van rajta:P

Nektek milyen van?


2011. dec. 17. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Linkelni nem tudok, de körbeírom:


van egy szürke-rózsaszín, ez kicsit merevebb, sildes, elöl van rajta egy strasszkő, kicsit félrebillentve kell feltenni.


másik pedig fehér, elegánsabb kicsit, kötött és kis csillogó strasszok vannak az elején.


Ez én világomhoz inkább ezek az elegánsabb, csajos darabok illenek, mint a bohókás, de az is aranyos, amit linkeltél.

Egyébként az Újpesti Karácsonyi Vásárban van ilyen lelógós sapi, de nem tudom, bojtos-e, bár rengeteg féle van nekik.

2011. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ugyanilyet csak piros és nem csillog/színes csíkos, hosszú és bojt van rajta. anyukám kötötte... :D
2011. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

én olyat, mint ami az első lányon van, csak egyszínű feketét.

19L

2011. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!