Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni Monsteres...

Hol lehet venni Monsteres polót olcsón?!

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem hogy az Ázsia centerben lehet venni mert ott olcsó nem szeretnék 6 ezreket költeni egy polóra .. előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 14. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Garagestore-ban mennyibe kerül? Tudtommal ott is lehet kapni...
2011. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
állítólag ott is 10 ezer környékén van :S de azért köszönöm :)
2011. dec. 14. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy 6 ezer alatt megkapd. Ha nincs rá keret, akkor egyszerűen nem kell ilyeneket hordani. Amúgy is akkor sznobság.
2011. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kössz az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi csááá :)
2011. dec. 14. 20:55
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg az ilyen hülye gyerekekre csááá
2011. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
te egy mocskos f*sz vagy :)
2011. dec. 15. 19:46
 7/10 MoOoF válasza:
vegyél egy pólót , tölts le egy mosnteres grafikát küldd le vagy vidd el pólónyomtatóhoz és szerintem 3000 ből kijön
2011. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Erre majd azt fogják mondani a pólósok hogy bocsi de ez szerzői jog által védett embléma szal nem csináljuk meg.


Kedves kérdező te meg moderáld magad, mert ha ezt apád olvasná akkora pofon lekevert volna.

Ha meg a szüleid szakmunkás prolik, egyszobás panelba laktok és csórók vagytok, akkor ne akarj Monster pólóba villogni mert csak bohócot csinálsz magadból. :)

2011. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

na ide figyelj.. ha csóró lennék se kéne lenézni szóval az értelmetlen válaszokat nagyon köszönöm és az előző választ pedig TÉNYLEG köszönöm mert normális válasz volt nem úgy mint az utánad következőnek.. és egyébként úgy állítólag még 2500 ből is kijön a decatlonba:)

a hülye válaszokra szarok halihóó

2011. dec. 26. 20:22
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként meg ki mondta hogy nekem kell ? -.-
2011. dec. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!