Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » üdv! Egy nagy dilemmám van,...

üdv! Egy nagy dilemmám van, szeretném segitségeteket kérni hátha dülöre tudok jutni?

Figyelt kérdés

Van 2 felsö. [link]


Nem tudom melyik szint vegyem meg.

Pro és kontra:

nem vagyok nádszálvékony.. van mellem és azért pocakom is. 158cm vok és 59 kg. 78 as derék és 91cm a hasam körben.

Nem tudom hogy egyáltalán hogy fodros szélesit e sokkal jobban.ezek a fekete mellett szólnak mivel az karcsusit.


A másik viszont h rengeteg fekete cuccom van és böven elférnének a virágos felsök is a szekrényemben.Viszont az meg fehér és jobban megmutatja az alakot.


Ti hogy döntenétek? mondjátok el hátha segit dönteni!


Köszönöm!!


2011. dec. 10. 22:46
 1/10 anonim válasza:
Szia nekem a vilagos tetszik,es szerintem rajtad is az allna jobban.25 L.
2011. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akármennyire van sok fekete cuccod, 1 már nem oszt, nem szoroz. Nekem a fekete klasszisokkal jobban tetszik!
2011. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsákos_Frodó ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy melyik állna jobban (bár gyanítom, hogy a fekete), de én mindenképp a feketét választanám. :)
2011. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a fekete szerintem szebb!
2011. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a virágos szebb. :) Jobban látszanak a fodrok, jobban érvényesül a felső fazonja. Nyugi, nem leszel benne vastagabb, és ha már amúgy is sok a fekete cuccod, simán rád fér egy kis szín! :)
2011. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem is a fekete előnyösebb. de ez a derékben gumis megoldás nem pont a legjobb választás, főleg ha a derék-has vonalon nem vagy annyira vékony. mindenképp 1 pántos felsőt akarsz? szerintem egy ilyen fazon jobb választás lenne:

[link]

nagyon sok helyen vannak ilyesmi felsők, pl. tally, new yorker.

2011. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy olyan: [link]
2011. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete jobban tetszik, de én elfogult vagyok, szinte csak feketét hordok. Ha neked e fehér tetszik jobban vedd meg azt, nem fog kövéríteni.
2011. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki válaszolt!Ment nektek a zöld pacsi!:)
2011. dec. 12. 16:40
 10/10 anonim válasza:

még ha sok feketéd is van 1 már tök8 és az szebb is szenetem

mellesleg vékonyít ami gondolom nem hátrány

2011. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!