Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy Fiún fekete, piros vagy...

Egy Fiún fekete, piros vagy kék csőgatya a jobb? (kicsit letolva hordom őket hogy ne feszüljön anyira ha ez számít)

Figyelt kérdés
Nem várok olyan hozzászólásokat h "b*zis nehogy felvedd stb." nekem ez tetszik nem lehet ellene tenni.
2011. dec. 10. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fekete és kék. Én pirosat nem vennék fel.

És szerintem ne told le, mert az úgy nagyon gázos. A csőgatyának pont az a lényege, hogy feszüljön mindenhol, és kiadja az alakot, nem pedig hogy csúnyán lógjon a seggeden. Így szerinted hogy nézik meg a csajok a seggedet? Kérdezd csak meg őket! :)


Én is egyébként sötétebb kék, és fekete feszülős skinny csőgatyákat hordok, de nem letolva, hanem rendesen. Így sokkal jobban kiadja az alakot. És direkt nőit veszek mindig, persze az uniszex kinézetűt, mert azoknak sztreccses az anyaga, és így sokkal jobban rám feszül, és kényelmesebb is. Meg a fazonja is jobb.

27F

2011. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A kéksemmikép nem de szerintem a piros tök jó a fekete meg emos de szerintem még mindig jobb mint a kék.
2011. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Amúgy meg ne hord letolva mert az úgy nézki mintha beszartál volna
2011. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A CSŐGATYA B*ZIS.

19/f

2011. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!