Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. Oliver csizmákról mik a...

S. Oliver csizmákról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Elég jó márka van is pár cuccom, de csizmám még nincs. Most láttam egyet leárazva gondoltam megveszem, de műbőrből van. Tartós csizmák ezek? Jó a minőségük? Mik a tapasztalatok?
2011. dec. 8. 13:32
 1/5 anonim válasza:
Nem sima műbőr, hanem jó minőségű textilbőr (ez tartós, és nem fülled be az ember lába benne), nekem a tavalyi nagyon jól bírja, jól is tisztítható, szóval nekem bejött.
2011. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sokan leszólják a talpát..nem is értettem miért..aztán most h idén nekem is ez van,látom h a talpának nem gumi az anyaga,hanem vmi bomlós sz*r :/ belül tök jó bundás,kívül bőr,tök drága volt,és rájöttem,hogy se az esőt,se a havat nem fogja bírni a talpa miatt :/
2011. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs, de egy barátnőm beruházott egy jó drága darabra. Ő nagyon dicséri, azt mondja, még sosem volt ennyire kényelmes magassarkú csizmája. Itt is ki kell fogni a jót.
2011. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minőségi, de én pl nem szeretem, hogy elcsúfítják őket a külső márkajelzéssel!
2011. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14:02, miért nem bírja az esőt/havat, milyen a talpa?
2011. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!