Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szövetkabát kérdés. Ez milyen...

Szövetkabát kérdés. Ez milyen árnak számít?

Figyelt kérdés
Vettem egy noname szövetkabátot 10000 Ft-ért. Sokalltam az árát, de az volt az egyetlen, ami rám ment. Több boltot is végigjártam és nem találtam szép fekete, nem hosszú szövetkabátot, ahol volt, egyik sem volt jó rám. Csak ez az egy. Bosszankodom, mivel nem akartam ennyit költeni, viszont nem tudom a szövetkabát árakat sem. Mennyire jó ár ez?
2011. dec. 4. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó, én tavaly vettem egy szürkét 14ért, semmi extra, de jó meleg. ennél olcsóbban nem hiszem hogy találtál volna
2011. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszi.
2011. dec. 4. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ár!
2011. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

noname kabátnak is körülbelül ez az ára, mivel márka vagy sem de anyagot tesznek bele!

ha tetszik a kabát és meg vagy vele elégedve akkor jó ár.

2011. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Piacon ezek a noname szövetkabátok 16-17-18 ezer környékén vannak.
2011. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ár... Az meg teljesen mindegy, hogy márkás vagy sem:D Nekem is noname szövetkabátom van:)
2011. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ mindenkinek!
2011. dec. 4. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi gyapjú van benne, vagyis milyen meleg+mennyire néz ki igényesnek. Én tegnap vettem egy szövetkabátot 20 000Ft-ért, 80% gyapjú, minőségi kabát, nem fogok fázni benne. Mellesleg egy szép szövetkabátra érdemes beáldozni többet is, mivel nem 1 évig fogod hordani.
2011. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!