Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik legyen?...

Szerintetek melyik legyen? (Fegyverzet vagy jelmez? )

Figyelt kérdés

Van egy kis felesleges(350-400€)nyi pénzem,és mivel történelem guru vagyok,illetve Assassins Creed fan is,a segítségeteket kérem.

120.000Ft be belejönne egy római Sisak,pajzs és egy rövid kard,amit dísznek használnék,de 250€ ba beleférne egy Altair-os jelmez(Lásd itt: [link] )

Szóval segítsetek,melyiket vegyem meg magamnak?

Komoly válaszokat kérek.^^


2011. dec. 1. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Ritkán szoktam így válaszolni, de add nekem b+... A legtöbb család azért küzd, hogy valahogy fizessék a számlákat, vissza a hitelt és közben azért éhen se haljanak, te meg veszel magadnak egy jelmezt 120000 FORINTÉRT!!!

Legalább valami értelmes dologra költsd, aminek HASZNÁT VESZED és nem csak porosodik a szekrényben.

2011. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Talán mert én megdolgozom a pénzért,és nem költöm sörre meg cigire,és talán nem voltak általánosban egyesek meg kettesek a bizonyítványomban,és mert az életben jutottam valamire,nem kell B+ olni...!

Komoly válaszokat kértem.

2011. dec. 1. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Ezt a jelmezt max 20ezerből meg lehet varratni Magyarországon, de te inkább Kínában varratnád 250 euroért? Miért érzem hogy ez a kérdést csak unalmadban tetted fel? Akinek felesleges pénze van az nem gondolkodik, csak szórja mint a hülye minden felesleges kacatra, hiszen úgyis van elég. Ha annyira jól keresel akkor előbb az egyiket vedd meg, aztán a másikat, mit gondolkodsz rajta?
2011. dec. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Most mit kell leugatni? Mindenki arra költi a pénzét amire akarja...A csóringerek meg kussoljanak be, mert a többség simán eldohányozik ennyi lóvét pár hónap alatt! (Tisztelet a kivételnek.)

Kérdező, ha ez valóban ilyen fontos neked, én a helyedben a sisak/pajzs/kard kombináció választanám, mert azt kiteheted dísznek. De a jelmezt nem hiszem hogy annyira ki tudnád használni, hacsak nem abban feszítenél otthon! :D Ráadásul a második válaszoló sem mondott hülyeséget, megvarratod és annyi.

2011. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3. a választ.

2.-Speciel nincs annyi pénzem,hogy megvegyem mind kettőt.Nincs ferrarim,aranyozott órám,és ahogy a 3. is mondta,a szegényebbek a cigizéssel,ha csak 2 eurót is számolunk egy csomagra,akkor is 700€ felett van egy évben.Én nem dohányzom.Miért nem költhetem arra a pénzem arra,amire szeretném?

Közeleg a karácsony.Szeretném magamnat meglepni,erre meg a féltékenyek leugatnak.

A varratás pedig nem rossz ötlet,csak itt Szlovákiában nem hiszem,hogy vágják a dolgot.:)

2011. dec. 2. 13:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Na képzeld el, egyedül nevel minket anyum, nem dohányzik, tesómmal mindketten rendesen tanulunk, édesapánk sz*r le minket magasról, nyaranta mind2en dolgozunk és próbálunk neki mindenben segíteni. K*rvára nem járunk el sehova, barátokkal sétálni, 1-1 mozi talán. Na jól elszórjuk mi is a pénzt mi??

Persze vannak olyanok akiket te említettél, tudom. Sajnálom, hogy kicsit bunkónak tűnt, csak ennyi pénz nem kevés. Ha még jól is keresel el lehetne költeni olyan dologra, amit ki tudsz használni, nem csak nézegetni. De te tudod, a te pénzed, remélem továbbra is ilyen jól keresel és nem jutsz olyan helyzetbe, ahol sokan tartanak. Akár önnön hibájukból, akár másokéból.

2011. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze énis bunkónak tűntem,nem akartam.

Csak nekem hála az égnek Isten olyan helyre teremtett,ahol nem sújt le rám az ilyesmiféle,mint pl a kutyaadó,a minimálbér és satöbbi.

Mondjuk ki,Szlovákiában sokkal jobbak az élhetési lehetőségek,és ez a fizetés árán is meglátszik.

Az olyanokat,mint ahogy az említetted,sajnálom.

Ők összerogynak az állam adói alatt,a kamat,hitel stb.

Elfuserált állam lettünk.

Nade ne offoljunk.:D

2011. dec. 2. 18:33
 8/11 anonim válasza:
Szerintem nem azt kérdezte hogy ki hogy tudja szidni, mert van egy kis fölös pénze valahonnan és mert másoknak nincs. Én a helyedben az Altair jelmez mellett döntenék, de még körülnéznék, mert ott elég drága
2012. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Már meglett a páncél.^^

Köszönöm.

u.i.Hagyományőrző lettem.^^

2012. febr. 3. 18:42
 10/11 anonim válasza:
Felraksz róla egy képet légyszi?
2012. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!