Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deicham vs Humanic. Melyik...

Deicham vs Humanic. Melyik jött be nektek?

Figyelt kérdés

Amit én eddig a deichmanban vásároltam az szinte mind tönkrementek. Humanicos cipőm és csizmám még nem volt mert elég drágának gondoltam. De most azon gondolkodom megéri e? Mert ha nem megy tönkre akkor jó volna.

Tapasztalatok?


2011. nov. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem jobb. Ezek egy szinten vannak minőségileg.

Az meg hogy mi megy tönkre szerintem használattól függ. Én bárhol vettem eddig csizmát, cipőt egyiknek sem volt még baja. Pedig van mindenféle, olcsó drága márkás kínai...minden.

2011. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve a Humanic ugyanolyan árkategóriában volt, mint most a Deichmann, most meg 4-5x annyiba kerül minden, mint régen, viszont a minőség nem növekedett ezzel arányosa

szóval inkább Deichmann - amúgy se szeretek évekig egy drága cipőt hordani, veszek szezononként egyet, ha tönkremegy, nem sajnálom (gagyit én sem veszek, a Deichmann azért klasszisokkal jobb, mint a kínai)

2011. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem!

A humanic drága, a deichmannban pedig csapnivaló cipők vannak. Eddig négyszer próbálkoztam deichmannos cipővel, mind a 4 tönkrement 2 hónapon belül.

Inkább a kínai üzletben veszek. eddig azokkal jártam legjobban, mind kibírt legalább 1 évet!

2011. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy manapság már nem gyártanak igazán jó minőségű cipőket.azért hogy vegyél mindig újat.örülök ha két hónapot kibír egy csizma vagy a magassarkúnak nem kopik le a sarka:( Én szívem szerint a deichmannt ajánlanám, van onnan egy magassarkúm és egy csizmám még egyikre se volt panasz pedig szépen nyúzom őket, a Humanic szerintem nagyon drága ráadásul tavaly ott vettem egy csizmát 12ezerért és egy hónapig tartott!! amugy meg a kínaiba is 6-7ezerért tudsz csizmát meg cipőt is venni szóval mindegy csak szerintem ne a Humanicba vedd!
2011. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem deichman, mert igaz, hogy szét megy a cipő, de pl. egy 10ezer forintos cipőből, amit tél végén és tavasszal hordtam, szétment, és vettem belőle 3 nyári cipőt :) Szerintem fő a változatosság, nekem bejön, hogy fél év alatt, van vagy 2-3 féle cipőm.:) Nem vagyok nagyon válogatós, szóval mindig tudok választani.:D De kinek mi.:)

Humanicba nem tudok megbízni, akkor már inkább Deichman.. mert nekem a humanicos cipő sem jött be, ugyanúgy szét ment, ráadásul 2 hónap alatt, pedig aztán nagyon kíméltem, minden este letisztítottam ha úgy volt, de egyszerűen rossz, a cipők is és a csizmák is szétmentek, szóval inkáb deichman, mert ott azonnal le lehet vásérolni, a humanicba meg felküldik pestre, hát kinek hiányzik az, hogy télen sportcipő mászkáljon, amikor lehetne csizma is a lábán.

2011. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reszemrol Vagabond.

De nyilvan akadnak helyzetek, amikor nem tudok ott vasarolni.

Szoktam Deichmannban es Humanicban is. A deichmann az ara miatt jobban tetszik. Mondjuk en csak bor cipot veszek meg, az a deichmannban sem szokott olcsobb lenni, mint a Humanicban, viszont a deichmannban mar a szezon elso feleben kepesek leakciozni ugy, hogy boven megeri megvenni.

Megmondom oszinten, hogy nekem evek ota nem ment tonkre cipom.

Viszont en nagyon vigyazom rajuk. Apolom oket megfeleloen es egy szezon alatt folyamatosan valtogatok 4-5 par cipot. Most is van 4 par hosszu szaru csizmam es 2 par olyan cipom, ami telen is megallja a helyet, ezeket hordom valtva.

Es nincs rengeteg penzem, csak siman megtanultam, hogy inkabb olyan darabokat veszek meg, amik nem mennek ki a divatbol 2 honap alatt (peldaul most oriasi szoros csizmakban jar sok lany heti 6,9999 napon a 7-bol, lenyuzzak szakadasig, de ha megsem, akkor sem vennek fel jovore, mert ciki lesz).

Szoval a deichmannban es a humanicban is lehet venni olyan cipot/csizmat, ami nem 2 honapnyi divatot kovet, hanem egyszeru, de stilusos es nem lesz ciki meg 2 ev mulva sem felvenni. Ha karban van tartva es nincs egy szezon alatt agyonhordva, akkor egy borcipo eveken at jol johet. (En sem az elmult 1-2 honapban adtam ki 100-200 ezret azokert a cipokert, amiket most valtogatok, van, ami ket eves, ketto tavalyi es kettot vettem iden.)

Bocsi, hogy nem tudtam konkret valaszt adni, de nekem tenyleg nem volt gondom meg egyik uzlettel sem.

2011. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!