Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha van egy fiú aki...

Mit tegyek ha van egy fiú aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy kedves fiú aki tetszik persze mi csak haverok vagyunk és én nem merem megmondani nekei hogy tetszik mert vajon mit mond.Próbálok mindig szép lenni szépen öltözni meg minden de persze csak haverok vagyunk.Mit csináljak hogy észre vegye hogy nekem ő nem csak egy jó barát.
2011. nov. 24. 19:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is lány vagyok :)) és ugyanez a helyzetem :DD férkőzz a közelébe beszélj vele :DD keress közös témát :) dícsérd meg a cipőét,pólóját, vagy egy egyszerű mosoly :DD ha visszanéz és elmosolyodik. BINGO ;)) nekem alakul :)
2011. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike.Remélem össze fog jönni.
2011. nov. 25. 19:24
 3/4 anonim válasza:
74%
sziasztok...én is ugyan igy vagyo csak én már nagyon közel vagyok a fiuhoz de ez után mit tegyek azt nemtudom :) de neked sok sikert :D
2011. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nagyon szívesen !! segítek!! :)) csak szólj :DD
2011. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!