Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy fehér poló alá...

Gáz ha egy fehér poló alá színes melltartót húzok ami kicsit átlátszik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy fehér nadrágnál csak fehér bugyi, de a felsőnél sztem még néha egyedibb, szexibb lehet ha más a melltartó színe (nem a feketére gondoltam), hanem valami vidámabb színre! Egy csajon láttam és egyáltalán nem gondoltam cikinek!
2009. máj. 12. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más a ciki, a "gázság" elég relatív dolog. Nekem pl. kifejezetten tetszik.
2009. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Kinek a pap, kinek a papné... szokták mondani. Mindenki azt visel, amihez kedve van, de szerintem egy fehér felső alá, alap a fehér melltartó, főleg ha az még át is látszik valamennyire.
2009. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Én is volt, hogy felvettem egy rózsaszín melltartót a fehér pólóm alá, mert volt még rajtam rózsaszín kiegészítő. Egyébként a pólón magán nem is látszott át nagyon, csak a pántja volt kinn egy kicsit és szerintem nem volt gáz. Bár azért ügyelj arra, hogy ne legyen közönséges, és a pólón magán annyira ne látszódjon át!
2009. máj. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

figyelemre méltő....xD

én azért cikinek gondolom ezt....

2009. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Kinek mi a ciki. Szerintem ha egy rózsaszín vagy halványsárga kicsit átüt az nem ciki. Engem pl az borít ki, hogy valaki hagyományos pántos melltartót vesz fel egy sporttrikóhoz. Tudjátok, aminek a háta keskenyedeik. Na az az igénytelenség tetőfoka.
2009. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem modellként azt tanították,hogy fehér alá vagy fehér vagy keress más színű ruhát...Szerintem az az igazi gáz amikor Van egy fekete felső rajtad és mondjuk fehér melltartó pántja ott van rajtad....fúúúj.
2009. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki.. de ha már mindenki felsorolta szerintem az a ciki, ha a pánt nélküli/vékonypántos topból fölül kilóg a melltartó hátulja. Hát az nagyon gáz!
2009. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!