Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 10-es skálán, hány pontot...

Egy 10-es skálán, hány pontot adnátok a testemre? (Szándékosan nem push-up melltartót vettem fel. )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 21. 20:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Faszok a válaszolók...3-4nél jóval többet érdemelsz.


Őszintén szólva nincs rossz alakod,főleg a lányok többségét elnézve, viszont kiemelkedően jó sincs. Azért megdugnálak egyszer még pattanásos háttal is:DD


Gyúrj picit popsira, szerintem az sokat segítene.


am hány kg/cm vagy?

2011. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
44%
Jah hát igen...visszaolvasva a kommenteket tényleg igy van. Jönnek 13 éves 80kilós tehenek, azokat meg felpontozzák, rád aki meg halál normálisan nézel ki adják a 3 pontokat...pfff
2011. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"Azért megdugnálak egyszer még pattanásos háttal is:DD "


Szerinted kit érdekel hogy te kit dugnál meg? Ribancfasz.

2011. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon csinos vékony lány vagy, én mindig kritikus vagyok így 8/10-et kapsz!


Én ki sem merném ide tenni magamat, tuti lepontoznának, pedig kb. 2 kilóval vagyok súlyosabb mint te.


amúgy én a dagadtakat is reálisan pontozom, nem fogok szépíteni, mivel jó ha tudja hogy hogyan néz ki. Mivel ezért teszi fel magát a jóalakú és a dagi is, ezért nem kell szépítgetni meg alulértékelni sem.


29N

2011. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Pontozzatok csak le nem tehetek róla hogy én azokat a lányokat részesítem előnyben akiknen van mit fogni.
2011. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
7 pont. A fenekeden és a combodon van még mit dolgozni. Amúgy a bőröd szép (kivéve a hátadon, de ez ugye egészségügyi ok, emiatt nem ér lepontozni). A melleid is formásnak tűnnek, de azért hordd csak azt a push-up-ot. :) A hasad és a csípőd nagyon szép. Viszont szemet szúrt a dzsungel "odalent", ezt inkább nem mutattam volna, inkább egy nem áttetsző bugyit kellett volna felvenni, ha már nem szőrtelenítesz (amivel egyébként konkrétan nincs semmi bajom, ha valaki nem szőrtelenít, mert neki úgy jó, akkor csak nyugodtan, de ha nem muszáj inkább ne lássak szőrt az embereken). 19/L
2011. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
max 3
2011. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem szegyelled magd?!?Felrakod ide azt a lapos pattanasos valagad,sot meg nagyitasban,nagyon alacsony lehet az onbizalamad,ha kepes vagy magad az egesz vilagnak mutogatni,hatha valaki esetleg eszre vesz...Bocsi,de egy lanynak soha se kellene igy lealacsonyodnia...
2011. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Szerintem csinos vagy! 8/10 Kicsit fenékre még edzhetsz és felveszed a push up-ot és tökéletes vagy! :-)

Tényleg sportolsz? Ha igen, mit? Milyen magas vagy?

2012. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
a melled az A s méretű?
2012. febr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!