Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ez a Mango farmer?

Milyen ez a Mango farmer?

Figyelt kérdés

[link]


(elvileg azt tölti be vagyis a világosabb színűt)



2011. nov. 20. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz,nekem tetszik. :)


16/L

2011. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nemnagyon tetszik a fenekén a koptatás. Csak akkor vedd meg ha NAGYON vékony vagy
2011. nov. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó, de ez tényleg csak a nagyon vékonyaknak áll jól, mert ugye ahol van a koptatás, ott nagyít
2011. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szerintem szexi egy vékony csajon.

(Gondolom leányzó vagy!?)


Amúgy nekem nagyon hasonló (szinte ugyanilyen) gatyám van, de jóval olcsóbban, kínaiból. Az oldalvarrások is szinte ugyanígy vannak rajta, és nagyon kényelmes sztreccses az anyaga is. Egyedül talán bokánál bővebb egy nagyon picit, hogy mégis pasisabb legyen. Ha jól emlékszem 2500,-ért vettem tavaly. Érdemes szétnézni.


27F

2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik! Nem is tudom, melyik színt venném, talán mind a kettőt! Kár, hogy most tényleg nincs szükségem farmerra, mert ez nagyon szép!

23/N

2011. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy valaki mondjon valami negatív kritikát is...

Nekem nem igazán tetszik a világos színu. Hátul, a fenék résznél az a koptatás, elol a varrás nekem nem jon be, persze stílus/izlés kérdése, ezt nem vitatom. Mindenesetre én inkább a sotétebbet venném meg a helyedben.

2011. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!