Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy ne fogjon a...

Mit tegyek, hogy ne fogjon a farmerem?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy tök jó farmert. Csak az a baj vele, hogy baromira fog. A fehér pulcsijaimat, meg a fehér műbőr kabátom ujját is megfogta. Már kimostam ecetes vízben, de nem használt. Van valakinek valamilyen bevált ötlete?
2011. nov. 20. 01:40
 1/5 Giovanni ***** válasza:
2-3 meleg vizes kézi "ki nyomkodás" mosás.
2011. nov. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább egy éjszakára áztasd be nagyon ecetes vízbe,vagy akár tiszta ecetbe. Után mosd ki és öblítő helyett is ecetet tegyél a gépbe.
2011. nov. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Nem mosunk össze sötétet világossal, az alap.

2.Fordítsd ki a farmert, és tegyél a mosásba színfogó textilíát, az "beszívja" a színt és nem a többi ruha lesz foltos.

Próbáld esetleg ki a Vanish mosószappanját, hátha az kiszedi a foltokat, ha nem, akkor vigyed el tisztítóba, hátha tudnak adni valami tanácsot.

2011. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem NEM mosásról van szó, hanem használat közben ahol valamihez hozzáér, azt befogja.


Elöször mosd ki legalább 60 fokon, utána áztasd be erösen ecetes vizbe ( 1 l viz, 1 dl ecetsav). Ezután rendesen most kis még egyszer, de ne használj öblitöt, hanem helyette ecetet (1 evökanál ecet az öblitö helyére).

2011. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 3-dik hozzászóló! Nem mosás közben fogta meg, hanem használat közben!
2011. nov. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!