Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Sugarbird ruhákat csak...

A Sugarbird ruhákat csak 170cm/50kg-os lányokra tervezték? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék magamnak venni egy-két sugarbird cuccot, de enyhén molett vagyok. 170cm 68kg. Van ennek a márkának nagyobb ruhái is (40-L) vagy be se menjek fölöslegesen egy ilyen boltba??? Annak nincs értelme, hogy az embert kinézzék onnan a plázacicák...

2011. nov. 20. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Azért az nem plázacicaság, ha valaki ügyel a súlyára...

Egyébként a legtöbb márkának van 40-42-es mérete, az annál nagyobbak már nem igazán.

2011. nov. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Kedves első, úgy hiszem a kérdező az eladókra gondolt, akik valóban általában olyan minősíthetetlen módon viselkednek, hogy még enyhe jelző rájuk a "plázacica".


Kérdésedre válaszolva: azért az L-es ruhaméretet még nem a duciboltban kell keresned, nyugodtan menj be nézelődni. :)

2011. nov. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sugarbird webshopot nézted már?

nekem úgy rémlik ott is vannak 40+ rucik

akkor a boltokban is kell h legyenek

2011. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik alapcuccból L vagy van amiből XLig gyártanak. Én is akkora vagyok mint Te és az L simán jó rám, az XL nagy.
2011. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

A 40es méret duci méret???? Én 176 centi vagyok és 65kg, viszont a széles csipőm miatt kell 40es ruha. Most akkor duci vagyok? Ajajj...

Kérdező: szerintem is nézz körül a webshopban, aztán pedig menj be nyugodtan. Ne tőrödj azzal, hogy néznek vagy valami. A lényeg, hogy Te érezd magad jól. És egyáltalán nem vagy molett!!!

2011. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :o) Kedves első! Valóban a szájhúzogatós eladókra gondoltam, akik olyanok mint a plázacicák és az, hogy "vigyáznak" az alakjukra...hát 90%-a anorexiás meg bulímiás. Én ily módon nem szeretnék "vigyázni" az alakomra :DDD Rajtad kívül mindenki megértette a kérdésemet!
2011. nov. 20. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eladók az teljesen más, bocsi, félreértettem :S

Igazad van, nagyon sok ilyen jellegű boltban olyan fejet vágnak az eladók, mintha sz*rt szagoltak volna, hát ha még kérdezni mer tőlük az ember, vagy valami...

2011. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na igen, erre gondoltam! Amúgy kisvárosban élek és ismerem látásból a Sugarbirdben az eladó csajt...hát a János meg a város dug.ta csak meg :))) úgyhogy azon felül, hogy van egy stílusa még rib@nc is :))) De azért szeretnék magamnak 1-2 Sugarbird felsőt :DDD
2011. nov. 21. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy van 40-es v. L-es ruhái a Sugarbirdnek!
2011. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Árulnak L-est, de volt egy kollekciója Tóth Verának is aki kifejezetten teltebb hölgyeknek tervezett. Ő viszont néhány számmal nagyobb a 40-esnél... Szerintem nyugodtan menj be nézelődni, biztos találsz magadnak szuper felsőt.
2011. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!