Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennéd ezt a piros Puma...

Felvennéd ezt a piros Puma kabátot?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy kaptam de mivel férfi vagyok a színe miatt nem tudom hogy fel vegyem e..amúgy jól áll csak a színe hát nem is tudom hova tenni...szerinted vállalható?


2011. nov. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy ismerősöm akinek piros kabátja van, neki illik. Megy a stílusához és jól áll neki. Akkor vállalható. De ha nem áll jól, nem érzed magad jól benne, akkor szerintem hanyagold. Ezt így nem lehet megmondani.
2011. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, valamilyen téli sportoláshoz el tudnám képzelni, de utcára nem :/ Bocsi :/
2011. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ne? Hát nem rózsaszín. Ne legyél ilyen színfóbiás. Egy piros kabáttól nem leszel meleg még. Ha jól érzed magad benne meg minden akkor sztem hordjad. Kicsit konzervatív beállítottságúnak tűnsz. Am én nem szeretném hordani, de nem a színe miatt, hanem valahogy úgy a fazona nem tetszik. De a szín nem lenne akadály. Nekem ez a véleményem.


21f

2011. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!