Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletben vannak olyan...

Melyik üzletben vannak olyan stílusú ruhák mint amiket Megan Fox visel?

Figyelt kérdés

Ilyesmi stílusban öltözködöm de sajnos elvétve találok nekem tetszetős ruhákat.. Esetleg melyik boltba vannak halmozottan ilyen göncök? :D

Képek:

[link]


[link]


[link]


[link]


2011. nov. 18. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sima póló és farmer? Konkrétan én az elmúlt három hétben láttam a Tesco-ban (F and F márka), onnan vettem is feketét és fehéret. Aztán a New Yorker és társaiban meg szintén. Elmész a Vörösmarty térre, és ott vannak egymás mellett a boltok, ilyen alapdarabok mindenhol vannak. De ha biztosra akarsz menni: Váci úti Tesco hipermarket ruhaosztálya. Ja, és Takko, szintén.
2011. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Igazábol Szolnokon élek és itt nincsen olyan sok ilyen stílusú ruha, itt inkább virágminta, norvégminta és egyéb társait találtam meg.. De hétvégén megyek fel ugyis és majd szétnézek:)
2011. nov. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!