Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véletek az Invázió nevű...

Mi a véletek az Invázió nevű ruhaboltról? Szoktatok ott vásárolni? Milyennek tartjátok az árakat, és hol tudtok ilyen boltokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:28
 1/7 IDP 914 válasza:
Én nagyon szeretem,szerintem tök jó ruhák vannak ès még az árak is jók:)
2011. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
* véleményetek. Nem tudok írni, bocsi :D
2011. nov. 18. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon jókat kifogni, és valóban nem drága. Bár sok a gagyi, de keresni kell, és sokszor menni, mert valóban vannak olyan darabok, amik megérik az árukat. Én ezerszer inkább ilyen helyeken vásárolok, minthogy használtat vegyek, mert mindkettőben keresni kell, a darabáras turkáló ráadásul még nem is olcsóbb, és akkor ezek legalább nem voltak már előttem ki tudja hány emberen..
2011. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megegyezik a véleményem az előttem szólóval.

Ki lehet fogni nagyon jó cuccokat (minőségre is, van olyan felsőm onnan, ami 4 éves, és még mindig jó állapotban van), bár igaz, mostanában elég sok a sz@r.

De én is inkább itt, mint a turkáló... Nem zavar, ha egy cucc használt, mert vaterán is vásárolok, az viszont röhej, hogy drágább, mint az Invázió, Familia, Cosmos, stb. Akkor inkább ezek, legalább újak.

2011. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind a 3 válaszolónak: Egyetértek veletek. :) Pénteken voltam az 50%os akcióiknál, és vagy 4-5 cuccot cipeltem be a fülkébe, háát, a háromnegyede vagy el volt szabva, vagy bénán állt..egy barna bolerót vettem, ami eredeti áron 6000, leárazva 2995 ugye... Kezdek attól tartani, hogy ők is elszállnak már az áraikkal. Lehet,hogy ezentúl csak akciókkor fogok ott megfordulni... vélemények erről?
2011. nov. 20. 10:49
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Az igazat megvallva én is már csak ilyenkor nézek be, amúgy nincs 6000-rem egy farmerre.

Most gondoltam, veszek 2-3 e környékén voltak.

Bevittem 3-at (28-29-es méretet hordok), 30-asok voltak mert méret se volt már nagyon, és egyik se jött rám, merev kemény anyag, egyik sem nyúlt, más meg nem is nagyon volt most, + a fülkében vettem észre, hogy az egyikről hiányzik a gomb...

Most elmaradt a vásárlás...:-( Nyáron viszont a nagy akciónál 2495 Ft-ból vettem 2 farmert, azzal jól jártam.

2011. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyáron a nagy akciónál én 2 db fölsőt, 2 gatyát és egy övet vettem 5000 Ftért. :D Magyarul 5 cuccot 5000ért.. A póló kemény 300 Ftba került. :D Akartam pénteken nézni bizsukat is, (szerencsére az is olcsó náluk, az ilyen C&Aban amit 1000-2000ért kapnál meg, az itt 300tól 500ig terjed...) de nem találtam semmi szépet barna színben. :(
2011. nov. 20. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!