Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a fekete/sötét...

Szerintetek a fekete/sötét ruhák soványítanak?

Figyelt kérdés
Én elég vékony vagyok, és szinte csak fehér vagy világos cuccokat veszek. Lehet hogy csak nekem tűnik úgy, de szerintem sokkal teltebbnek és szélesebbnek nézek ki pl. egy fehér pulóverben, mint egy feketében (múltkor felpróbáltam egy fekete pólót, ahogy tükörbe néztem sokkal soványabbnak láttam magam). Mi a véleményetek?
2011. nov. 18. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, a feketétől "vékonyabb"-nak tánsz
2011. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen optikailag vékonyít. Legalább is a mi szemünk így érzékeli.
2011. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vékonyít persze, de a ruha szabása jobban számít ilyen esetben.Bár ha vékony vagy akkor neked nem számít a ruha szine azt veszel fel amit szeretnél :) Mert pl. egy teltebb nőnek/férfinak sem kell mindig talpig feketébe öltöznie,h letagadhasson pár kilót. sőt sztem kifejezetten lehangoló ha vki mindig feketében van.
2011. nov. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!