Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap a...

Mit vegyek fel holnap a suliba? :D

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 13 éves, szeretem keverni a nőies stílust a vaddal, de soha nem hordok szoknyát. Leginkább rövidujjú pólókat hordok kardigánokkal és sálakkal,és nincs lábmelegítőm vagy lolleem /ez állítólag nagyon menő most(?)/. Kérlek, tudtok segíteni? *.*
2011. nov. 17. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
a barátok köztöt
2011. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ruhát
2011. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A derékmelegítőt nem azért hordják mert "menő" hanem azért mert mint ahogy a neve is mutatja derékMELEGÍTŐ ;)

Másrészt mondanám,hogy mit vehetnél fel de foggalmam/fogalmunk sincs milyen ruháid vannak vagy milyen cipőid :)


Egy 14 éves lány válasza

2011. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de még várok mások válaszára is. Az első válaszoló válaszán besírtam a röhögéstől.. :'D

Amúgy ilyen cuccaim vannak:

Egyszínű pólók (fekete, kék, fehér, drapp)

Mintás pólók (fehér és kaktuszos, kék és denevéres, fekete és cicás, drapp és lányfejes, fehér és méhecskés)

kardigánok (fekete, barna, fehér, szürke)

nadrágok (világoskék csőfarmer, fekete csőfarmer, fekete és sötétkék leggings)

cipők (fekete csizma, barna szőrösszárú csizma, fekete magasított szárú cipő, drapp Budapest-cipő)

kabátok (fekete pufi, drapp öves, lila)

sálak (fekete alapon rózsaszín virágos, leopárd-mintás, rózsaszín-arany-kék-zöld kockás, fehér)

Előre is köszi :)

2011. nov. 17. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:

milyen az a budapest cipő?O.o

[link] ilyetamugy

2011. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a budapest cipő az sztemm ilyen..:D ::

[link]

Nem????? :D :D :D

2013. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem felvehetnél egy egyszerű fehér vagy fekete topot egy barna kardigánnal és valamilyen virágos vagy mintás sállal. arra figyelj, hogy ha sötét pólót veszel fel akkor az alsórész ne legyen sötét és ugyanígy a világosnál:) mondjuk most kicsit melegebb van, ezért szerintem felvehetsz halásznacit is:)
2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!