Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 fölötti nő hordhat még...

30 fölötti nő hordhat még rózsaszín dzsekit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:38
 1/9 LadyLee ***** válasza:
88%

Attól függ. Van aki megengedheti magának, van, aki nem.


No meg nem mindegy, milyen az a dzseki - van, amit elvileg senkinek nem lenne szabad megengednie magának.

2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már miért ne hordhatna???? Elviszi a rendőrség?


Van olyan nőismerősöm aki elmúlt negyven és ennél sokkal vadabb cuccokat is hord alkalmanként és teljesen jól áll neki. Van olyan kislány aki meg még húsz éves sincs és baromira nem áll neki jól, nem illik hozzá.


Ezt nem az életkor határozza meg, hanem a nő akin van a cucc.

2011. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan nőt, aki túl van a negyvenen és 25-nek néz ki (igaz az arcán már látszik, hogy nem annyi), és úgy is öltözködik. Egyedülálló nő, éli az életét, hord rózsaszín bőrdzsekit, passzos farmert, cicanadrágot, tűsarkút, de megteheti, mert bombanő, és nem úgy öltözködik, mint egy utcalány, nem kihívó, csak egyszerűen nőies és fiatalos, szexi. Neki nagyon jól áll, de például anyukámon nevetségesen mutatna. Pár évvel idősebb a nőnél, ő is jól tartja magát, a két nő két külön világ. Nem stílusa ez az öltözködés anyumnak. Ezt embere válogatja, hogy kinek áll jól. Ez múlhat azon, hogy milyen a testalkata, de azon is, hogy milyen az eredeti stílusa, a ruhatára, vagy akár a viselkedése, munkaköre, stb. 19/L
2011. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a mondások, hogy "mindenki annyi idős, mint amennyinek érzi magát" meg a "divat kortalan", meg hogy "nem a kor számít", de azért én azt gondolom, minden kornak megvan a maga stílusa. Én 27 vagyok, tiniként imádtam a rózsaszínt, miniszoknyát, és bár most ugyanannyi kiló vagyok, ugyanúgy hosszú szőke hajam van, de nem venném fel a nagyon minit, sem a rózsaszín kabátot. Mert egyszerűen már nem érzem "magaménak", nekem tinis.

Tény, látni 40-es nőket is rózsaszínben, de valahogy fura. De persze ízlések és pofonok.

2011. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erről lenne szó:

[link]


Nem nézek ki sokkal idősebbnek, mint a képen a modell.

2011. nov. 19. 01:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokkal kihívóbbra számítottam. Ezt simán hordhatod, sőt, még durvábbat is.
2011. nov. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
simán
2011. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtt előtti vagyok, ez egyáltalán nem durva :) Én is valami pinki kis kabátkára gondoltam, de ez egy sportos dzseki, ez tényleg abszolút kortalan.
2011. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm szépen! :)

Azóta meg is vettem, kár lett volna kihagyni, amúgy is akciós áron volt.

Jól illik hozzám ez a szín, nagyon örülök neki. :)

2011. dec. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!