Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levi's farmerekről, pólókról...

Levi's farmerekről, pólókról vélemény?

Figyelt kérdés
Régebben sokat vettem, de az utolsó farmer (501 Shrink to Fit) úgymond eléggé elvette a kedvem, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. 20 000 körül van egyébként egy 501-es nadrág.
2011. nov. 13. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egyáltalán nem éri meg az árát, ha engem kérdezel. Nekem ugyanaddig bírja egy kínai gatya, de még ha 2 kínai gatyát veszek belőle, akkor is sokat spórolok!
2011. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, várom más emberek véleményét is! Nekem mondjuk ezeknek tetszik egyszerűen a kinézetük.
2011. nov. 13. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek nagyon, számomra a Levi's A Farmer.

Nekem megérte az árát is, a legrégebbi ilyen farmerom 9 éves (nem túlzás!!), és még mindig hordom, semmi baja nincs, csak lyukas a térde, de az engem nem zavar, beleillik a stílusomba úgyis. :)) A farmerdzsekim ugyanilyen öreg, annak még ennyi baja sincs, nem lyukas, bár ugye az kevesebb megpróbáltatásnak van kitéve. A többi Levi's gatyám is már megvan kb. 4 éves, ha nem több, és teljesen jók.

2012. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Levi s a legjobb minőségi cuccok!
2012. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha farmerről van szó, akkor csakis Diesel.


Szerintem felsőkből sem nagy szám a Levi's. Akcióba megéri megvenni, kapni 2000-3000 Ft-ért egy pólót, én is vettem már, nem rossz, az árát éppen megérte. Pulóvert akcióba szintén megéri megvenni 6000-8000Ft-ért már láttam Levi's kapucnis pulóvert, ennyit megér és mégsem kínai, annál éppen jobb. De többet nem is érnek.

Ha az ember minőségi ruhát akar, akkor azt megkell fizetni. Hiába olcsó márka, de csak közepes minőség. Ár-értékben amúgy tényleg jó a Levi's.

2012. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!