Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszintén; szerintetek melyik...

Őszintén; szerintetek melyik illik inkább a templomba, valamint melyik elegánsabb, melyiket nézitek meg előbb eg csajon, es miért?

Figyelt kérdés

1-fekete dzseki, sötétkék kicsit szakadtas farmer és szürke magassarkú bokacsizma lánccal

2- fehér szövetkabát, szürke szoknya(nem túl mini, térd felett ér kb 7-8cm-rel), fehér igényes magasszárú magassarkú


2011. nov. 13. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Templomba inkább a 2.at vedd fel.És valószínű ebben néznének meg a legjobban is.
2011. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
A templom nem divatbemutató.
2011. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

1. ízléstelen, nem oda való.

2. ez még mindig inkább a sarokra való, mint a templomba, hiába kérdezed meg még egyszer. :P

Mi lenne, ha felvennéd a fekete dzsekid, a szürke csizmád egy rendes nadrággal? Ha muszáj választani, inkább az első, legfeljebb csórónak néznélek, hogy rendes ruhára se futja. xD

Btw mindkét szettet megnézném, mert milyen bunkó megy így templomba? Ha fel akarsz szedni valakit vagy mutogatni magad, menj diszkóba, ne templomba. :P

2011. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Te minek is mész templomba?
2011. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Basszus te komolyan nem tudsz normálisan felöltözni?

Ha m,ég hatszor megkérdezed, akkor sem lesz csini a 2. Az első meg a sarki kocsmába való. A második meg továbbra is a sarokra.

Ha csak divatozni akarsz, ne menj templomba. Komolyan, szerintem ki lehet bírni egy misét normális hétköznapi szerelésben...

Mondjuk né nem járok templomba, de ha járnék sem azon gondolkodnék indulás előtt, hogy na mivel keltsem a feltűnést! Nem ott kell pasizni!

2011. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam írni én is, mint az utolsó. Már több hete kérdezgeti valaki hogy jó-e ez a szett templomba? De hát ott Istennel akarsz találkozni gondolom, és nem azért hogy felszedd:-) Egyszer próbáltam templomban pasizni, de akár hányszor ránéztem mindig imádkozott (biztos azt a részt ismételgette, hogy ne viggy minket a kísértésbe...).

Tehát bármiben is jelensz meg, akkor sem te leszel a középpontban.

2011. nov. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!