Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágot szerezzek be...

Milyen nadrágot szerezzek be télire?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ma vettem egy bélelt farmernadrágot, ami a meglepő, hogy kínaiban (máshol még nem is láttam ilyesmit). Szóval sima farmer polár- jellegű béléssel. Mikor felpróbáltam, jó meleg volt, szóval gondolom, majd a gyakorlatban beválik.

Tetszeni annyira nem tetszik (azért, mert egyenesszárú), de a hideg napokon azt hiszem, mégis jó lesz az.

2011. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yarrick ***** válasza:
Tegnap láttam a Terranova-ban kordnacikat mindenféle színben.Biztos nem túl meleg,de úgy olvastam valamelyik magazinban,hogy idén télen az lesz a "trendi".
2011. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, nekem az meg sem fordult a fejemben, h esetleg arra gondol a kérdező, h mi lesz a divatos idén télen. Tényleg bocsi, csak nekem a tél az örök fázásról szól, és ilyenkor a meleg cuccokat keresem :)
2011. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
norvég mintás leggings
2011. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond egyébként, mert részben én is arra gondoltam, hogy ne fagyjak le. :) De azért jó volna ha találnék valami meleg, szűk szárú nacit. Egyébként én úgy tudom, hogy a kordnadrágok melegebbek, mint a farmernadrágok. Igazából nem tudom, mert még sosem volt kordnacim. Szerintetek?
2011. nov. 10. 19:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy Terranovát hol találok? Pl. Debrecenben? :D
2011. nov. 10. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem még olyan 5-6 éve volt kordnacim, abba jártam suliba. Tetszett is, meg anyum szerint melegebb. Nem tudom igazából, hogy tényleg melegebb e, mert télen általában mindig veszek minden naci alá nejlonharisnyát, és úgy egészen jól elvagyok :D
2011. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nejlon harisnya az a nagyon vékony ?
2011. nov. 11. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen igen, az a nagyon vékony. De van különböző vastagságban, nekem ált. 20 denesek vannak itthon, de sítáborba azért 60-90 denessel mentem :D
2011. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha, értem :D
2011. nov. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!