Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom felvehetem-e!?

Nem tudom felvehetem-e!?

Figyelt kérdés

Ma a szüleimtől kaptam egy cipőt aminek kb. ekkora a sarka mint a képen a cipőnek : [link]


Vannak olyan lányok az osztályba akik mindenkibe belekötnek és nem tudom hogy nagy-e a sarka vagy nem. 8.osztályos vagyok és tetszik nekem ez a cipő de nem tudom fel merjem-e venni!(mindig is tartottam ezektől az undok rosszindulatú emberektől). Várom a válaszokat! Előre is köszönöm! 14/L


2011. nov. 5. 22:21
1 2
 11/16 halibel ***** válasza:
Persze, hogy felveheted! Csak irigykednének, hogy te tudsz ilyenbe járni!! :))
2011. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan.

És egy jó tanácsot is adnék, tényleg csak a te érdekedben:

Ha ennyire fogsz függni később is mások véleményétől, akkor sosem leszel igazán boldog. Van saját életed. Gondolj bele abba, hogy te sem mondod meg nekik, hogy mit tehetnek és mit nem. Persze tudom, hogy vannak olyanok, akik szeretik irányítani a többieket és piszkálják, aki nem úgy cselekszik, ahogyan azt ők elvárnák. És azt is tudom ,hogy nagyon undokok és bunkók tudnak lenni, de könyörgöm, állj már kicsit a sarkadra. :) Én is megtettem (habár remegett a gyomrom miközben közöltem velük kb. 7.ben, hogy ha nem tetszik valami akkor...) de megtettem. És azóta soha senki nem mondta meg, hogy "hol a helyem". Ez tényleg csak egy tanács. Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel, mert csak akkor csinálják, ha látják, hogy meg lehet vele ijeszteni és foglalkozol velük.

18L

2011. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm... igazatok van!!Köszönöm hogy segítettetek!De ha vannak még azokat is szívesen várom!
2011. nov. 6. 18:36
 14/16 anonim ***** válasza:
vegyed
2011. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan magas, hogy bele kelljen kötni, szerintem is nyugodtan felveheted.

És tényleg ne érdekeljen, hogy ki mit szól, az számít, hogy neked tetszik.

2011. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen vedd fel nyugodtan.Jó ha vannak olyan lányok meg fiúk a suliban hogy belekötnek ha vki magassarkút hord,de ennek kis sarka van,és sztem nagyon jól néz ki ez a cipő :D

19/f

2011. nov. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!