Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nem gáz spagettipánt...

Melltartó nem gáz spagettipántos felső alá?

Figyelt kérdés
Mivel a spagettipántos top alól mindenhogyan kilátszik a melltartó pántja. De az nem gáz, ha nem szilikonos a pánt, hanem mondjuk egyszínű a toppal? Akkor azt nem ciki úgy hordani, igaz?
2008. márc. 18. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki!Sőt,nagyon szexi.A pasik mondták nekem...:)Én is úgy viselem,mert utálom a szilikonpántot.
2008. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában pont, hogy a szilikonpánt a gázabb! A felsővel egyszínű melltartópánt, vagy a pánt nélküli melltartó sokkal jobb, szebb és szerintem higiénikusabb is, mert a sziliokon alatt nem levegőzik a bőr.:)
2008. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Sőt, még ha más színű, de passzol a felső színéhez, az sem gáz. Én is így hordom a pántos ruháimat, szilokon pántos melltartóm nincs is, mert baromira idegesít.
2008. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szilikonpánt nagyon sz**! Semmit nem tart! Szerintem az lenne ciki, ha nem vennél fel alá melltartót!
2008. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
A szilikon pánt sztem nem szar csak nem ugy kell hordani h mind 2 oldalon hanem kereszbe a nyakon és akkor megtart mindent! 1ébként sztem se gáz ha spagettipánthoz melltartot veszel
2008. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hmmmm én eddig azt hittem h gáz, de most átértékeltem jobban belegondolva.... a szilikon tényleg rosszabb mert amúgy látszik, csak oylan mintha rejtegetni akarnád, szóval ugyanott vagyunk xD
2008. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha nagyon kilátszik, akkor elég igénytelenül tud kinézni, szerintem.De nincs más megoldás. Mindenesetre jobb, mit amikor váll nélküli póló alá vesznek fel pántos melltartót, vagy a háton levő lukon kilátszik a melltartó kapcsa...boáááh
2008. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is tiszta igénytelen.:( Én szeretem a szilikonpántot szerintem tök jól tart és nem is néz ki hülyén főleg ha vannak rajta kis csilli-villli kövecskék:D
2008. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

a szilikon az nagyon menő! főleg amikor már fincsi sárga színe van, vagy megbarnult a napon. nagyon szexi amikor a félcenti széles pánt 2 miliméteresre "fogy", és 20 centivel megnyúlik, de a kedvencem a szilikonpántos fürdőruha!!


férfi vagyok, és nem szeretem a mű dolgokat!! ha annyira zavar a pánt, akkor vegyél pánt nélküli melltartót. egyébként minek rejtegetni?? teljesen természetes dolog, ha kilátszik a szép, vékony, a ruha színéhez illő pánt.

2009. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Dehogy gáz! Semmi gáz nincs abba! Inkább cuki!
2018. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!