Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten hol lehet nagyméretű...

Pesten hol lehet nagyméretű melltartót kapni, ami nagyon szexis?

Figyelt kérdés

Bármelyik boltba begyek megáll a számozás 80-85-nél. Nekem 90-100 közötti a méretem...

Annyira szexi melltartókat lehet kapni, de a nagyobb méretekkel megáldottakra valahogy nem gondolnak...Én csak olyan "átlagos" semmilyen fazonú, színűeket találok...És nagyon vágyom egy igazi szexi fazonra....

Hol tudok ilyen beszerezni???????


2008. márc. 17. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pár évvel ezelött az akkori kedvesemnek az Árkád Üzletház Sarina boljában vettem melltartót. (a bolt még ott van) Néztek ugyan nagyot, de azért tudtak mutatni többfélét is, pedig 90E méret kellett.
2008. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy ám hogy mekkora a hát és a kosár méret.

nekem nagy cicim és kisebb hátam van, így 75E kell. nagyon nehéz találni jót. de én már vagy 10 éve csak triumphot veszek, elég drága de nagyon jók és sokféle van itt még nagyobb méretet is csinálnak. volt hogy vettem másikat is de egyik sem tart, nem jók. a triumph nagy mestere a nagy cickre. otthon az aranypók üzletekben lehet sokfélét kapni vagy a márkaboltban.

márkaboltban is nagyon sok van, és ott lehet rendelnek is neked ha nincs ott nekik.

a minösége meg szuper.

2008. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A triumphnak van egy márkája, a Felina. Gyönyörű modelleket gyárt, komolyan mondom kenterben veri, a kisebb méretűeket. Igaz nem egy olcsóság.... de nagyon tartós. Tényleg mestere a Triumph a nagyobb méretű melltartóknak is.
2008. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.....megnézem!!
2008. márc. 17. 20:40
 5/6 anonim válasza:
100%
van a körúton egy érdekes üzlet a király utcai 4/6-os megállónál. egy udvarban van, az átjárónál ki van írva olyasmi, hogy Little Paul's Shop vagy ilyesmi. lehet, hogy érdemes oda is benézned.
2008. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igaz régi kérdés de engem meg az érdekel hol a fenében lehet venni 90 I méretezésű melltartót ami nem a negyed havi fizetésembe kerül ami 25000 Ft!
2016. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!