Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeritned jól néz ki? (képlent...

Szeritned jól néz ki? (képlent) Télre jó lenne egy ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 22. 19:34
1 2
 11/14 Doruss ***** válasza:

Szerintem a kabát nem olyan lényeges hozzá, hogy milyen. Bár inkább az elegánsabb fazonok néznek ki jól vele. Én bőrkabáttal szoktam :) De teljesen jó hozzá a csőfarmer.

Amúgy ez lehet, hogy jó, szerintem vedd meg, maximum nem hordod majd állandóan, ha fázik a lábad, csak enyhébb időben.

2011. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szerinem a 2. amit linkeltem a bélelt az azért jobb lesz télre meg átmenteni cipőnek sem lehet rossz. Tavasz végén amikor meg már melegebb lesz jöhet vissza a Convi. Csak annak ugye gumi a talpa és elég hideg.:/
2011. okt. 23. 21:25
 13/14 A kérdező kommentje:
a 2.at vettem meg de 2 nap után eléggé elkopott a sarka emg lejött a sarkáról a fekető bőr rész ilyen kis pici csíkban. elviszem cipészhez. de másnak is volt igy?
2011. nov. 8. 17:50
 14/14 anonim ***** válasza:
sajnos a deichmann-os cipők nagy része nem túl jó minőségű, ettől függetlenül jól néz ki
2011. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!