Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a www.whole...

Rendelt már valaki a www.wholesale-dress. Net-ről?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, stb... :)



[link]


2011. okt. 16. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Én rendeltem. Szerintem nem rossz, bár nem annyira olcsó, mint amennyinek látszik, mert a szállítási költség nagyon magas:/ Ja és, ha volt mondjuk 300 dollár a rendelésed, akkor számíts hozzá kb. 25.000 forint vámot is...

A cuccok úgy néznek ki eredetiben is mint a képen, de néhánynak az anyaga egy kicsit vékonyabb.

Cipőt érdemes rendelni, azok jó minőségűek.

Amit nem érdemes, az bármi, aminek az anyaga chiffon, vagy a műanyag kinézetű ékszerek, mert ezek nem néznek ki jól (ezt csak olvastam, ezért eleve nem rendeltem olyan dolgokat, de gondolom igaz, ha egyszer mondták:D).

Ha rendelsz akkor mindenképpen ellenőrizd (akár kérdezd is meg), hogy nem fogyott-e el, amit venni akarsz, mert ha valami 'out of stock' akkor azt nem küldik ki, csak az árát hozzáadják az 'account balance'-odhoz (szóval az oldalon marad a pénz), a szállítási költségét viszont egyáltalán nem térítik meg.

Ha jól emlékszem 2-3 hét volt, mire összepakolták a rendelésem és megjött a csomag.

Szóval, szerintem érdemes rendelni tőlük, mert jó cuccaik vannak, és viszonylag olcsó is:)

2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

írtam neked privit,első:D

kérdező te nem rendéltél még esetleg?nekem is nagyon megtetszett ez az oldal.

2011. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókért! Nem, én még csak gondolkozom rajta, hogy rendeljek. Első, a szállítás mennyibe került? Szóval akkor úgy éri meg rendelni, ha egyszerre több mindent rendelek? Mert én, most konkrétan egy pulcsit szerettem volna rendelni.
2011. okt. 22. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet nézni, hogy melyik országba mennyi a szállítás.

Magyarországra az első 1 kg ilyen 24 dollár kb., ha jól emlékszem, és még minden +500 grammért is fizetni kell valamennyit.

2011. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is rendeltem,soha többet nem fogok Union kívüli országból!!!!!A cucc 60000Ft+40000Ft szállítás/igaz 1 hét múlva megjött/+40000Ft vám meg áfa.Így már nem is olyan olcsó a kínai gagyi.

2011. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ki próbáltam,próbából rendeltem egy akciós pulcsit éa minden ok volt! Meg vagyok velük elégedve.. Azt kaptam amit akartam! Előző te valamit el nézhettél.. :(
2011. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én eddig csak rosszatt hallottam róla. Nem azt küldik amit rendeltél (csak valami hasonlót) csomó minden nincs raktáron és erről nem szólnak, sokszor szakadtak a ruhák. Én biztos nem rendelnék tőlük. Ha tudsz anolgul akkor itt vannak tapasztalatok (rosszak): [link]
2012. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan rendelem meg a terméket?Csak sima banki átutalást választom?Az nem probléma h forint alapu számlám van?
2013. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!