Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek közül melyik állna...

Ezek közül melyik állna legjobban egy alacsonyabb csajon?

Figyelt kérdés
Bálra szeretnék venni egy koktélruhát. Nem vagyok magas (158 centi), ezért is nem akarok hosszú esélyi ruhát. Magassarkúm se akarom h nagyon 10 centinél magasabb legyen, tekintettel arra, h egész éjjel táncolni fogunk :D
2011. okt. 14. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

Az a fontos, hogy jól érezd benne magad! ha egy nagy műanyaghatású cucc az egész, akkor baromira nem fogod adni az estét. Meg azt a ruhát sem többet. Én elég sok bálon voltam már, és mindig az a mérvadó nekem, hogy melyik a legkényelmesebb, és persze e legcsinibb. Nekem ez a piros (vagy milyen) jön be legjobban, mert elég kényelmesnek néz ki. Majd írd meg, melyik mellett döntöttél, és milyen volt! :D

2011. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!