Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvesztek így csizmát?

Felvesztek így csizmát?

Figyelt kérdés
Az orránál elől hogy is mondjam .. megsérül minden csizmám egy idő után (nem tudom normálisabban megfogalmazni) :/
2011. okt. 9. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
lekopik, megsérül?:)
2011. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen! :) :/
2011. okt. 9. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire. Ha nem egy olyan csövesszinten, akkor igen..:D
2011. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem, hanem elviszem cipészhez hogy csinálja meg. Igénytelen, beázik és persze pár ilyen használat után kuka...
2011. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért csinálja meg cipész az ilyen kopást?
2011. okt. 9. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
ha fekete a czizmád, elég ha befested a lekopott részt fekete alkoholos filccel. Am fújd be vízálló (impregnáló) spray-vel, és jó lesz! :)
2011. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy csizmám van, - a többi sportcipő - de ha elkopna, akkor szerintem sírvafakadnék, mert annyira szeretem és olyan kis aranyos, hogy megszakadna a szívem, ha valami baja lenne...

Velúr és szerintem ilyet nem nagyon lehet javítani.

A cipész, akihez visszük a cipőket, az egyik cipőmre azt mondta, hogy képtelenség megcsinálni. Amikor hazakerült, akkor nekiestem tűvel és vékony damillal és uccu neki megvarrtam. Szóval ha egy cipész azt mondja egy cipőre, hogy nem lehet megcsinálni, akkor még te is fuss neki otthon, mert sose lehet tudni...

2011. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!