Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos pufikabát szerinted?

Csinos pufikabát szerinted?

Figyelt kérdés

Van egy fekete kabátom, igazából nem az a tipikus pufi, hanem steppelt, de jó vastag. Szőrmés kapucnija van, és a derekán öv, és kb térdig ér. namár, egy csomóan furcsán néznek rám, mert hogy hosszú meg nem fiatalos (21 vok). De egyszerűen csudajó meleg, sosem fázok benne. Tényleg gáz?


Nagyon hasonló, csak övvel a derekán, ami levehető, nem hordom mindig.

[link]


2011. okt. 9. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már gáz! Én imádom az ilyen kabátokat! Szerintem csak a 21 fok miatt nézhetnek,mert kicsit télies kabát.
2011. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Jól néz ki nagyon!29 N
2011. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ma nem 21 fok van nálunk... És a város másik végére kellett gyalogolnom. Egyébként a mai furcsa nézés csak hab volt a tortán, egész tavaly télen ezt hordtam, és többen megjegyezték már hogy ők fel nem vennének ilyen hosszút. Nem törődöm általában azzal, hogy ki mit mond, csak megfordult a fejemben, hogy tényleg nem jó?
2011. okt. 9. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
sztem gáz, egyáltalán nem divatos :S
2011. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen jó :)

Egyébként ma nálunk (Bp. XI.ker.) sem 21 fok volt, hanem 12-13.

2011. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kabát maga nem tetszik, de igazából szerintem hordd azt, ami neked tetszik. Én is a hosszú kabátokat szeretem, csak nem ilyen anyagból. A hideg kiráz az olyan lányoktól, akiknek télen kinn van a derekuk...:D
2011. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nekem tetszik, és ez nem változik attól, hogy másnak nem, kiváncsi voltam a vélemyényekre.
2011. okt. 10. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!